AKP Ziyaret 'Vatandaş Tepki'

15142 izlenme 03 Mayıs 2022
Reklamlar
Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bayramlaşma ziyaretine gelen AKP'li milletvekilleri Yücel Menekşe ve Mustafa Açıkgöz, beklemedikleri bir tepkiyle karşılaştı.

VATANDAŞ ŞİKAYETÇİ
AKP'li milletvekillerinin ilçede AKP İl Başkanı Ali Kemikkıran ile AKP'li Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş'ın da eşlik ettiği ziyareti sırasında bazı yurttaşlar, taleplerini iletmek isterken karşılaştıkları muameleye kızdı.

'HANİ DOĞALGAZ’
Talebini dile getirmek isterken iteklendiğini belirten bir yurttaş, AKP'li milletvekillerine "Bu hareket nedir? Yıllardır bizde bu sevdadayız, sizden iyi sevdalıyız" diye tepki gösterdi. Yıllardır dile getirdikleri doğalgaz beklentilerinin bir türlü karşılanmaması nedeniyle de milletvekillerine tepki gösterdi.

VEKİLLER KÖŞEYE SIKIŞTI
Bu sırada milletvekillerinin tartışmadan uzak durma çabası dikkat çekerken AKP İl Başkanı Ali Kemikkıran "Bir kaygı, endişe olsa, eğer yapamayacak olsak buraya bu heyet komple gelmeyiz. Biz Allah için yapıyoruz” diyerek yurttaşı sakinleştirmeye çalıştığı görüldü.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kanadoğlu noktaladı: 'O İŞ ANAYASAYA AYKIRI' Ankara Kulis 'Nebati Gidici' 'GÖNÜL İŞİ BU' dediler... İŞÇİLERİ KAPIYA KOYDULAR!.. 'USÜLSÜZLÜK Var' Dediler.. İçinden YILDIRIM ÇIKTI!..