Anasayfa
14 Mayıs 2019 ( 2592 izlenme )

Akşener duyurdu: 'BERAT HARİKALAR DİYARINDA'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a yüklenen Akşener, 'Damat bakan hafta sonu bir programda kendisine methiyeler düzerek ekonominin dengelendiğini ve tünelin ucundaki ışığın büyüdüğünü söyledi. Damat bakan bize hâlâ masal anlatıyor” dedi. Akşener’in açıklaması şöyle:

‘DAMAT BAKAN EKONOMİ İYİYE GİDİYOR DİYOR’

“Damat bakan hafta sonu bir programda kendisine methiyeler düzerek ekonominin dengelendiğini ve tünelin ucundaki ışığın büyüdüğünü söyledi. Hem dengelenmişiz hem de hazine MB’den 40 milyar lira ihtiyat akçesi istiyor. Biliyorsunuz hükümet geçenlerde de MB kar dağıtımını erkene aldı. İhtiyat akçesi ön görülemeyen durumlarda kardan ayrılan paydır. “

‘BERAT HARİKALAR DİYARINDA’
“Çarşıda pazarda vatandaş her şeyi çok iyi yaşıyor, görüyor da damat bakan siz neyi görmüyorsunuz? Damat bakan bize hâlâ masal anlatıyor. Berat harikalar diyarında, Hiçbir siyasi kazanç tek bir vatandaşımızın saçının telinden önemli değildir.” Diyerek iktidarın ekonomik politikasına tepki gösterdi.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ilıcak davasında KARAR ÇIKTI!.. Gül'e AĞIR İTHAM!.. Gezen 'Damdan Düşene Sor' Davutoğlu Paylaştı 'Bakan'a Kapak'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Can alıcı soru... HAREKATIN ASIL HEDEFİ KİM?