Anasayfa
20 Haziran 2019 ( 4544 izlenme )

Akşener: 'HADİ BUYUR SAYIN ERDOĞAN'

Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Çatalca'da miting yaptı. İmamoğlu'na İYİ Parti Lideri Meral Akşener, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da eşlik etti. Miting de konuşan Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Ordu Valisi'nden İmamoğlu özür dilesin' sözlerine şöyle karşılık verdi;

‘ÖKÜZ DEDİNİZ’
"Gaziantepli hemşerilerimize 'Öküz' diyen o milletvekili özür diledi mi? Özür talep ettin mi?

‘ADİ DEDİNİZ’
Milletin yarısına 'Adiler' diyen Tarım Bakanı'ndan özür talep ettin mi?

‘AL ANANI DA GİT DEDİNİZ’

'Ananı da al git' dediğin çiftçiden özür diledin mi? Sayın Bahçeli sana 'Alçak, şerefsiz' dedi. Sen ondan özür talep ettin mi? Sen Bahçeli'ye 'Irkçı, faşist' dedin. Özür diledin mi?" diye yanıt verdi.

‘VATANDAŞI BORÇLANDIRDINIZ’


İYİ Parti Lideri Meral Akşener, İmamoğlu’nun israfın ne olduğunu gösterdiğini söyleyerek, “1994’te 2 milyar dolar İstanbul’un borcu vardı. 20 milyar dolar borçlandırılıp bu Çatalcalı’ya, İstanbullu’ya hizmet getirmek yerine okul arkadaşına şusuna busuna ve yandaş müteahhitlere aktarmak hizmet midir? Haram olsun. 23 Haziran’da Ekrem Başkanıma mazbatasını yeniden vererek ve o sandıkları oyla patlatarak yeniden seçmek için buradayız. Bunlar İstanbul’a hizmet ettiklerini iddia ediyorlar ama sayın Erdoğan’ın deyimiyle İstanbul’a ihanet ediyorlar.” diye konuştu.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İmamoğlu ilk kez konuştu: 'BEKLEYİN ANLATACAĞIM' İddia Ağır:'Kızılay Üzerinden Kaçakçılık' Dördü Albay... tamamı muvazzaf... '219 ASKERE GÖZALTI' Kar başladı... BU YOLLARA DİKKAT!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ayağının tozuyla mesaj'.. 'BAHÇELİ İLE MUHAKKAK GÖRÜŞMEMİZ LAZIM'