Akşener'in AÇIKLAMASI BALGAT'A DÜŞTÜ!..

6970 izlenme 22 Haziran 2019
Reklamlar
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, teröristbaşı Öcalan'ın mektubuna ilişkin Bahçeli'nin açıklamalarına değinerek "Terör örgütü liderliğinden hüküm giyen bir Apo üzerinden İmralı açılımını yapan sayın Bahçelidir" açıklamasında bulundu.

‘TERÖR ÖRGÜTÜ BAŞI ÜZERİNDEN AÇILIMI YAPAN BAHÇELİ’DİR’


İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, terörsitbaşı Öcalan'ın 23 Haziran seçimi öncesi verdiği sözde mesajın paylaşılmasına Devlet Bahçeli üzerinden sert tepki gösterdi Akşener, “iktidarın İstanbul seçimini kazanmak için çirkin bir oyun oynandığını belirterek, "Bir terör örgütü liderliğinden hüküm giyen bir Apo üzerinden İmralı açılımını yapan sayın Bahçelidir. Ben Türk milliyetçisiyim. Sayın Bahçeli dün itibaren Türk milliyetçiliğini bir mektuba pul etti" ifadelerini kullandı.İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in açıklamalarından satır başları şöyle:

‘ İMRALI AÇILIMINI SAYIN BAHÇELİ BAŞLATTI’

"Bir terör örgütü liderliğinden hüküm giyen bir Apo üzerinden İmralı açılımını yapan sayın Bahçelidir. Dün bebek katili diyen zat bugün Öcalan avukatlarla görüşülmelidir dedi. Bir tarafta Abdullah'ların düşürüldüğü durum, diğer tarafta Sayın Bahçeli’nin demesi ve sayın Erdoğan’ın bizim Mehmet gitti demesi. Bizim Mehmet kim? Öcalan’ın kardeşi. Sonra bir doçent gitti. Bu doçenti kim gönderdi? Oradan bir mektup geldi, onun şokunu yaşarken sayın Bahçeli’den bir açıklama geldi."

‘BAHÇELİ TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ BİR MEKTUBA PUL ETTİ’

"Ben Türk milliyetçisiyim. Sayın Bahçeli dün itibaren Türk milliyetçiliğini bir mektuba pul etti. Biz hangi mektupları okuruz, hangi mektuplar üzerinden tutum alırız. İstanbul’u kazanmak için dün yapılanları şiddetle reddediyorum."

‘BU ÇİRKİN BİR ANLAYIŞ’

"Teröristbaşından medet olmak, İstanbul’u kazanmak için her anlayışı mübah görmek çirkin bir anlayıştır. İstanbul’da oy kullanan herkes bu çirkinliği, bu dümeni gördü. İnsanlar artık ahmak yerine konmayı reddediyor. İstanbul büyük bir şehir ve şehirli bir şehir. İstanbullu artık bir şeyi gördü: İstanbul’un rantı üzerinden demokrasi katledildi. İstanbul’un parasının yandaşın elinde kalması için sivil bir darbe yapıldı ve İstanbul’un iradesine el konuldu."

‘BİZİM SORUNUMUZ YOK’


"Biz bugüne kadar hırsızlıkla anılmadık. Sert tutumlarımla eleştirilmişimdir ama para ile ilgili tek bir şey söylenmedi. İstanbul’un parası İstanbullulara harcanacak. Sayın İmamoğlu kazansın ertesi gün mal varlığımı açıklarım. Bizim Millet İttifakı olarak bu konuda bir sorunumuz yok."

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YSK'DA SON DURUM!... Karatay Hoca ezber bozdu: 'ÇAYI NASIL İÇMELİ' Cem Yılmaz isyanlarda: 'Nedir Bu Ahlaksızlık' AKP'de yolun sonu: 'CUMHURİYET SAVCILARI BOŞ DURMAYIN!