Akşener Nokta 'Hiç Kimsenin Gücü Yetmez'

4385 izlenme 30 Ağustos 2020
Reklamlar
İYİ Parti lideri Meral Akşener, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle videolu bir mesaj paylaştı. Akşener paylaşımında; "Mavi gözlü bozkurtumuzu unutturmaya hiç kimsenin gücü yetmeyecek. #30AğustosZaferBayramımız kutlu olsun! Ne Mutlu Türküm diyene!" ifadelerini kulllandı. Akşener’in paylaşımı şöyle;

‘HİÇ KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ’
Vatanımıza ve özgürlüğümüze göz dikenlere karşı verilen o büyük mücadeleyi; Ve o mücadelenin mimarı mavi gözlü bozkurtumuzu unutturmaya hiç kimsenin gücü yetmeyecek. #30AğustosZaferBayramımız kutlu olsun! Ne Mutlu Türküm diyene!”

AKŞENER 'MAVİ GÖZLÜ BOZKURT'
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 30 Ağustos kutlamasında "Malazgirt Ovası’nda dev bir ordunun üzerine yürüyen Bozkurt bakışlı Alparslan da bizimdir, Kocatepe’den işgal ordularının üzerine yürüyen mavi gözlü Bozkurt Mustafa Kemal de bizimdir. Türk tarihi, tıpkı vatan gibidir, bir bütündür ve parçalanamaz. Bu bizlere tarihin emridir, ecdadın parolasıdır" ifadelerini kullandı. İYİ Parti Lideri Akşener’in 30 Ağustos mesajı şöyle:

*BÜYÜK TÜRK MİLLETİ;
*Tarihimizde zaferlerle dolu bir ayı geride bırakıyoruz. Size öyle bir vatan aldım ki; ebediyen sizin olacaktır.” diyen Sultan Alparslan'dan bugüne kadar yurdumuz olan, bu muhteşem vatanın, bugün bir başka kahramanlık destanını kutluyoruz. Türk Milleti, 26 Ağustos 1071'den 851 yıl sonra, “Ecdadımız son sözü söyledi” diyerek, yine bir 26 Ağustos'ta taarruza geçti. Ve 30 Ağustos günü de, Türk tarihine yeni bir zafer armağan etti. İşgal altındaki vatanımızı, yedi düvele meydan okuyarak istiklale kavuşturan Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını, minnet ve rahmetle yad ediyorum.”

‘ALPARSLAN BİZİMDİR, ATATÜRK BİZİMDİR, TÜRK TARİHİ BİR BÜTÜNDÜR PARÇALANAMAZ’
*Vesileyle değişmez bir gerçeği, bir kez daha not düşmeyi elzem görüyorum; Malazgirt Ovası'nda dev bir ordunun üzerine yürüyen Bozkurt bakışlı Alparslan da bizimdir, Kocatepe'den işgal ordularının üzerine yürüyen mavi gözlü Bozkurt Mustafa Kemal de bizimdir. Türk tarihi, tıpkı vatan gibidir, bir bütündür ve parçalanamaz. Bu bizlere tarihin emridir, ecdadın parolasıdır. Parolayı tekrarlıyor, ‘Emir baş üstüne' diyor, 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyorum.”

Meral AKŞENER
İYİ Parti Genel Başkanı

Kaynak: İYİ Parti Basın

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP Diploma 'Çivisi Çıktı' 'ERZİNCAN'DA MUHTEŞEM OPERASYON' Zarrab 'Film Başlıyor' Yeni Dalga 'Devlet İçinde Paralel'