Selim Kosif: ‘Eserinizle gurur duyun’… Fenerbahçe'nin eski yönetim kurulu üyelerinden Selim Kosif, Sarı Lacivertliler'in Akhisarspor'a 3-0 yenildiği maç sonrasında tepki gösterdi.

‘ESERİNİZLE GURUR DUYUN’

Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında Fenerbahçe deplasmanda Akhisarspor’a 3-0 gibi net bir skorla kaybetti. Bu skor sonrasında sosyal medyadan Fenerbahçeli oyuncular ve yönetime ağır tepki geldi. Başkan Aziz Yıldırım’ın son yönetiminde görev yapan Selim Kosif de Fenerbahçe Kongre üyelerine seslenip ‘eserinizle gurur duyun’ diyerek düşülen duruma sosyal medyadan tepki gösterdi.

ERDOĞAN’IN BAŞDANIŞMANINDAN MESAJ


Fenerbahçe’nin mağlubiyetinin ardından ise dikkat çeken bir mesaj da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Mehmet Uçum’dan geldi.

‘FETÖ’NÜN YAPAMADIĞINI BU KÖTÜ YÖNETİM YAPTI’

Uçum sosyal medya hesabından tweet atarak, “Düşme hattı için haftanın en önemli maçı! Akhisar FB’yi ezdi. Lig tarihinde böyle bir durum yaşandı mı, camianın takdirine. Fetö faşistlerinin FB’ye yapamadığı bu beceriksiz yönetimle gerçekleşiyor. Bu mesaj FB’yi çok seven tutkulu bir taraftara aittir. Lütfen başka türlü yorumlamayın” ifadelerini kullandı.

SKANDALLARI BİTMİYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Başdanışmanı Mehmet Uçum’un sosyal medya üzerinden yaptığı referandum açıklaması tepki çekmiş ve uçum ‘Halkımız gümbür gümbür bir Devrim yapıyor farkında mısınız.’ şeklinde paylaşımı yapmıştı.


Uçum, Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Sessiz değil Halkımız gümbür gümbür bir Devrim yapıyor farkında mısınız. Halk kendi Devletini kurmak için adım atıyor, 16 Nisan Kutlu Olsun” ifadelerini kullanmış, Uçum’un bu mesajı sosyal medyada tepki görmüştü.

Uçum, AKP’nin pişmanlık duyduğu skandallarla dolu çözüm sürecinde ‘akil insan’ olarak da yer almıştı.

Kaynak: Uçum Twitter/Sözcü/ odatv

'ALİ KOÇ'A YÜKLENEN YÜKLENENE'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
YİNE SALDIRDILAR!..