Anasayfa
03 Mayıs 2019 ( 3233 izlenme )

Ali Koç'tan OTURAKLI MESAJ!..

Ali Koç, Fenerbahçe Kulübünün kuruluşunun 112. ve Mustafa Kemal Atatürk'ün Fenerbahçe'yi ziyaretinin 101. yıl dönümü töreninde açıklamalarda bulundu.

Kulübünün 112. yılı için düzenlenen törende konuşan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Atamızın değerinin zayıflatılmaya çalışıldığı, iftiralara uğradığı, kıymetinin yeterince bilinmediği, hatta üzülerek söylüyorum dil uzatıldığı bir dönemden geçiyoruz" dedi.

ATATÜRK’ÜN YOLUNDA

Koç, "Atatürk'ün hangi takımı tuttuğu önemli değil. Önemli olan hangi takımın Atatürk'ün yolunda yürüdüğüdür. Bu konuda Fenerbahçe'nin ayırt edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Atamız ve silah arkadaşları, vatanı kurtarmakla meşguldü. Fakat o dönemlere kulübümüzü ziyaret etmiş olması, onun da Fenerbahçe'nin bu vatan için yaptıklarını saygıyla karşılamış olduğunu gösterir." dedi.

"ÜLKE OLARAK ENTERESAN BİR DÖNEMDEN GEÇİYORUZ"

Koç, "Maalesef ülke olarak enteresan bir dönemden geçiyoruz. Ata'mızın değerinin zayıflatılmaya çalışıldığı, iftiralara uğradığı, kıymetinin yeterince bilinmediği, hatta üzülerek söylüyorum dil uzatıldığı bir dönemden geçiyoruz. Üzücü. İnşallah bu günler sona erer." diye konuştu.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YSK'da Tuhaf İş!.. Bakan'dan Müjde: 'İTİBARIMIZ YÜKSELİYOR' Soylu Paylaştı 'Yok Öyle Bir Şey' Testleri geçti!.. 'BEŞ YILDIZLI GÜVENLİK'