Anasayfa
26 Haziran 2019 ( 1205 izlenme )

'ALLAH KİMSEYİ BAHÇELİ'NİN DURUMUNA DÜŞÜRMESİN'

Partisinin MYK toplantısı sonrasında basın açıklaması yapan CHP'li Öztrak, Devlet Bahçeli'nin Öcalan mektubu hakkındaki söylemlerine "Allah kimseyi Bahçeli'nin durumuna düşürmesin" dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak MYK'nın ardından gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Öztrak, belediye başkanlarının yetkilerinin gasp edilmek istenmesine tepki gösterdi. Öztrak, "Milletin verdiği yetkiyi gasp etmeye çalışanlar bunun hüsranını yaşayacaklardır" dedi. Öztrak'ın açıklamaları şöyle:

."BAHÇELİ'NİN MİLLETİN İRADESİNİ BEĞENMEMESİ TAM BİR KİBİR ÖRNEĞİDİR"

"23 Haziran'da halk Ekrem İmamoğlu'nu başkanı olarak seçmiştir. Sayın Bahçeli'nin halkın iradesini beğenmemesi tam bir kibir örneğidir. Kimse kusura bakmasın milletin iradesini bir kenara itmek isteyenlerin ne hale geldiği görülmektedir."

‘ALLAH KİMSEYİ BAHÇELİ’NİN DURUMUNA DÜŞÜRMESİN’

Allah kimseyi ne Bahçeli'nin ne de sayın Çelik'in durumuna düşürmesin. Neymiş dilekçe vermişmiş de, Osman Öcalan bu dilekçe ile TRT ekranlarına çıkmışmış da. Bıraksınlar bunları "beka beka" diyenlerin yaptıkları ortadadır.

'BBIRAKIN BELEDİYEYİ BELEDİYE BAŞKANI YÖNETSİN’

İktidar, belediye başkanlarının yetkilerini bakanlıklar eliyle kısıtlamaya çalışırsa bunun adı milletin verdiği yetkinin gasp edilmesi anlamına gelir. Milletin sesinin duyulmamasına devam edilmesidir. 23 Haziran bir dönüm noktasıdır. Milletin verdiği yetkiyi gasp etmeye çalışanlar bunun hüsranını yaşayacaklardır. Hükümet ülkenin gerçek gündemlerine dönmeli, ekonomi ile ülkenin güvenliği ile ilgilenmelidir. Bıraksınlar belediyeleri belediye başkanları yönetsin.”

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çelik konuştu!.. 'AKP'NİN HEDEFİNDE BAKIN KİM ÇIKTI' 'İlaç Gibi Çağrı' Bir NECİP HABLEMİTOĞLU analizi... Tren kazasının SORUMLULARI BULUNDU!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kahtalı Mahmut Usta. 'TESADÜFEN GELDİ, İLK KEZ GÖRDÜM'