Anasayfa
24 Nisan 2019 ( 4650 izlenme )

Ankara'da YENİ GELİŞME!..

Ankara'da düzenlenen şehit töreninde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yumruk atan Osman Sarıgün'ün oğlu İsa Sarıgün, tehdit aldıklarını belirterek, "Babam koruma amaçlı karakolda tutuluyor" diye konuştu.

Ankara Çubuk'ta asker cenazesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na saldırarak yumruk atan Osman Sarıgün, olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınmış, ancak daha sonra adli kontrol hükmü uygulanarak serbest bırakılmıştı.

'BABAMA BEN DE ULAŞAMIYORUM'

Artı Gerçek'ten Can Bursalı'nın haberine göre, Osman Sarıgün'ün oğlu İsa Sarıgün, babasıyla henüz irtibat kuramadığını ifade ederek, "Sosyal medyadan çok tehdit geliyor. Babam koruma amacıyla karakola götürüldü. Kendisine ben de ulaşamıyorum" dedi.

İsa Sarıgün, babası gibi kendisinin de kamyon şoförü olduğunu söyleyerek, "Olay günü ben İstanbul'daydım. Neler olduğunu bilmiyordum. Şu anda Ankara'ya dönüyorum, yoldayım. Ne yapacağımızı biz de bilmiyoruz henüz. Kafamız çok karışık" diye konuştu.

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rusya Devrede: 'Çok Ciddi Sonuçları Olacak' Aracı Konuştu: 'DEVLET ONAYIYLA GÖRÜŞTÜM' 'Migrene DEVA BESİN' Öztrak: 'Bu Doğruysa Eğer, Ölmüşüz Ağlayanımız Yok'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
'EGEMEN BAĞIŞ BAKIN NEREDEN ÇIKTI'