Anasayfa
16 Mayıs 2019 ( 1067 izlenme )

Ankaralılara MÜJDE!..

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın, “Vatandaşlar, dini ve milli bayramlarda toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlansın” teklifi Belediye Meclisi’nde kabul edildi. Yurttaşların bayramlarda metro, teleferik ve EGO otobüslerinden ücretsiz yararlanması kararlaştırıldı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş başkanlığında toplanan Büyükşehir Belediye Meclisi, EGO otobüslerinin, metroların ve teleferik hatlarının dini ve milli bayramlarda ücretsiz olmasını kararlaştırdı.

TEKLİF YAVAŞ’TAN

İlk olarak 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda uygulanması planlanan ücretsiz toplu taşıma hizmetine ilişkin teklif Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş tarafından Belediye Meclisi’ne sunuldu. Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs ayı dördüncü gün toplantısında alınan karar ile yurttaşların dini ve milli bayramlarda toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanmasına olanak sağlandı.

Kaynak: Cumhuriyet

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'dan 'İMAMOĞLU AÇIKLAMASI' Kılıç: ‘HAYIRDIR ŞERİAT HUKUKUNA MI GEÇTİK’ 'HDP EŞ BAŞKANI'NA BÜYÜK İLGİ' SANCAKTEPE: 'ŞEHİDİMİZ VAR'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İmamoğlu: 'DÜNYA TARİHİNDE BÖYLE BİR ŞEY YOK'