'Anladın Sen Oğlum' dedi.. 'Ortalık Toz Duman'

19006 izlenme 20 Ağustos 2022
Reklamlar
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya seslenerek, "Seni son kez uyarıyorum Süleyman’ diyerek İçişleri Bakanı Soylu’ya tepki gösterdi.

SIĞINMACI SAYISI 13 MİLYON
Türkiye'de bulunan sığınmacılarla ilgili olarak basın toplantısı düzenleyen Özdağ, gerçek olduğunu iddia ettiği sayıları paylaştı. Özdağ, Türkiye'de sığınmacı ve kaçak olarak toplamda 13 milyon kişi bulunduğunu savunurken, bu sayının devletin resmi belgelerinde yer aldığını, çeşitli kaynaklardan teyit ettiğini ve "yanlış olma ihtimalinin sıfır olduğunu" belirtti.

‘SENİ SON KEZ UYARIYORUM’
Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya da seslenirken, "Seni son kez uyarıyorum Süleyman! Senin fonladığın sözde psikolojik harpçılar bir daha ahlaksız iftiralarla saldırırlarsa, ben senin gibi Twitter'da kimsesiz hesaplar üzerinden onların arkasına saklanıp iftira atmam. Basın toplantısı düzenlerim, bana atmış olduğun iftiraların hepsini kamuoyuna gösteririm, onun karşısında da gerçekleri sansürsüz anlatırım. Sen anladın oğlum!" diye konuştu. Özdağ, şu ifadeleri kullandı:

‘İSTİHBARATINI KÖTÜYE KULLANIYORSUN’
“Troller bana iftiralarla saldırıyorlar. Soylu, seni bir kere uyardım, ben korkutacağın politikacılardan değilim. Özel istihbarat ekiplerin benimle ilgili ancak benim istediğim kadarını biliyorlar. Benim istemediğim hiçbir şeyi bilemezler. Devletin kaynaklarını, parasını, istihbaratını pis hesapların için kullanıyorsun."

'AKP İÇİNDE KUMPAS'
" AKP içinde kimlere hangi kumpasları hazırladığını, kimleri takip ettirdiğini, kimlere itibar suikastı yaptığını biliyoruz! Vekillerin konuşmalarını izlediğini, elinden geçtiğini sen söyledin basın toplantısında. Sen kimsin ki TBMM üyelerinin özel görüşmelerini dinleme hakkını kendinde görüyorsun! “

‘SENİ SON KEZ UYARIYORUM’
“Seni son kez uyarıyorum Süleyman! Senin fonladığın sözde psikolojik harpçılar bir daha ahlaksız iftiralarla saldırırlarsa, ben senin gibi Twitter'da kimsesiz hesaplar üzerinden onların arkasına saklanıp iftira atmam. Basın toplantısı düzenlerim, bana atmış olduğun iftiraların hepsini kamuoyuna gösteririm, onun karşısında da gerçekleri sansürsüz anlatırım.”

‘SEN ANLADIN OĞLUM’
“ Ben siyasetin terbiye ile ve siyaset sınırları içinde yapılması gerektiğine inanan bir gelenekten geliyorum. Senin gibi, FETÖ ile benzeri yapılarla mafyayla ilişkim yok. Benimle ilgili istediğin dezenformasyonu yap ama bunu yaparken şunu düşün, benim hesabını veremeyeceğim hiçbir şey yok. Senin çok şey var. Ben kimsenin arkasına saklanmam, toplantı düzenler bildiklerimi anlatır, 'çıkıp cevap ver' derim. Sen anladın, sen anladın oğlum"

Kaynak: Cumhuriyet

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Habertürk yazarından ÇARPICI İDDİA!.. Bir yanda Erdoğan... öte yanda Soylu... ORTALIK YANIYOR!.. Erdoğan Talimat 'Çelebi AKP' Yiğit Bulut YÖNETİMDE!..