İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, canlı yayında acı haberi duyurdu: “4 askerimiz şehit olmuştur”.

NELER YAŞANIYOR

İstanbul Çekmeköy Kirazlı Mahallesi'nde bir site içerisine askeri helikopter düştü. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, helikopterdeki 4 yaralı askerin Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildiğini belirtti. Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, son dakika açıklamasında bir askerin şehit olduğunu söyledi.

İstanbul Çekmeköy Kirazlı Mahallesi’nde bir site içerisine askeri helikopter düştü. Kaza yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi.

VALİ YERLİKAYA: ZORUNLU İNİŞ YAPARKEN DÜŞTÜ

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, askeri helikopterin zorunlu iniş yaparken düştüğünü söyledi. Twitter hesabından açıklama yapan Yerlikaya “Çekmeköy ilçemizdeki bir site içerisine askeri helikopterimiz zorunlu iniş yaparken düştü.” dedi. VALİ YERLİKAYA: 4 YARALI ASKER HASTANEYE KALDIRILDI

Yerlikaya “Alınan ilk bilgilere göre; Çekmeköy ilçemiz Kirazlıdere Mahallesi Sultangazi Caddesi Parkverde Sitesine düşen askeri helikopterdeki 4 yaralı askerimiz Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiştir.” ifadelerini kullandı.

Düşen helikopterin geçtiğimiz Kasım ayında İstanbul Sancaktepe’de düşen askeri helikopterle aynı tipte olduğu açıklandı. Amerikan malı UH tipi helikopter Bell firması tarafından üretilmişti.

BELEDİYE BAŞKANI ERDEM: 1 ASKER ŞEHİT
VALİ: 4 ASKER ŞEHİT

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, son dakika açıklamasında bir askerin şehit olduğunu söyledi. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ise , canlı yayında acı haberi duyurdu: 4 askerimiz şehit olmuştur.

Kaynak: DHA/ Sözcü

ARDI ARDINA AÇIKLAMA!.. GELEN HABER AĞIR!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
'BU CEZA AZ' deyip itiraz ettiler... DONUP KALDILAR!..