Arslan 'Devlet Bey Devlet Bey'

5373 izlenme 19 Ocak 2021
Reklamlar
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin dün Karar gazetesi yazarlarını hedef almasının ardından Bahçeli'nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek de Halk TV programcısı, gazeteci Ayşenur Aslan'a yönelik sözlü saldırıda bulundu.

YILDIRAY ÇİÇEK ‘HEPSİ ÜÇ YUMRUK’

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ve Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu'nun saldırıya uğramasıyla ilgili gelen tepkiler için "Üç yumruk için ortalığı ayağa kaldırıyorlar" demişti.

ÇİÇEK ‘TERÖRİSTLERİN ANASI KADIN’
Bu sözlere yayınında yer veren Ayşenur Aslan, Çiçek tarafından çirkin bir sözlü saldırıya uğradı. Twitter hesabından Aslan'ı hedef alan Çiçek, "Teröristlerin anası Ayşenur Arslan yazıyı yorumlarken “Evet 846 kişinin azmettirici katili terörist Demirtaş’ın serbest bırakılmasını isteyen bunak solculardan biri de benim” diye başlayaydın. Bunak kadın yazıdan onu mu anladın?" dedi.

AYŞENUR ASLAN'DAN YANIT ‘DEVLET BEY DEVLET BEY’
Halk TV'de yayınlanan Medya Mahallesi Programında Çiçek'e yanıt veren Arslan, "Ben Devlet Bahçeli'yi daha akademisyenken tanıdım Yıldıray Bey. Bahçeli beni tanır ben de onu tanırım. Kendisi bana buna kadın demez. Umarız demez. Devlet Bey, yanınız yöreniz çok tehlikeli işler yapıyor. Siz gazetecileri hedef gösteriyorsunuz bazıları da cesaret bulup bunları yapıyor. Ne demek terörsitlerin anası? Ben bugüne kadar kimseyi dava etmedim. Bakalım bu beyefendiyi edecek miyim. Ne demek teröristlerin anası bunak kadın? Size fazla bile yer verdim. Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun. Sizin ağabeyiniz Taha Akyol Beyefendi. Elif Çakır, Yıldıray Oğur birlikteydiniz. Şimdi saldırıyorsunuz. Yaşım ve kadın oluşumla ilgili saldırı yapılıyor. Yaşımla başlayıp kadınlığımla gidiyor. Teröristlerin anası sözünü iade ederim size."

NE OLMUŞTU?
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, cuma namazına gitmek için evinden çıkarken 5 kişinin sopalı ve silahlı saldırısına uğramıştı. Yaralı olarak hastaneye kaldırılan Özdağ, tedavisi sonrasında dün hastaneden taburcu edilmişti. Yine Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu da arabasına bineceği sırada arkadan gelen 3 kişilik bir grubun saldırısına uğramıştı. Saldırganların 34 plakalı bir araba ile geldiği belirtilmişti. Saldırganların arabayı Uğuroğlu'nun üzerine sürdüğü öğrenilmişti.

Kaynak: Cumhuriyet

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bilim Kurulu Açıkladı 'Akıllar Karıştı' CHP İstanbul 'Tartışma Nokta' 'BAŞIMIZA BUNLAR GELECEKLER' dedi... Ünlü Deprem Uzmanından 'Halka Çağrı'