Avrasya 'Bahçeli'den sonra Gelecek İsim'

2167 izlenme 09 Aralık 2020
Reklamlar
Avrasya Araştırma Başkanı ve kamuoyu araştırmacısı Kemal Özkiraz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin koltuğunu devretme yönünde bir ihtimali değerlendirdiğini öne sürdü. Sunucunun Ümit Özdağ mı şeklindeki sorusuna hayır diyerek cevap verdi.

BAHÇELİ’NİN AKLINDAKİ İSİM ‘İZZET ULVİ YÖNTER’
Halk TV’deki Şirin Payzın ile 'Sözüm Var' programında konuşan Özkiraz, buı konunun Cumhurbaşkanlığı seviyesinde ve MHP’de konuşulduğunu söyleyerek, "Devlet Bahçeli'nin aklındaki isim İzzet Ulvi Yönter" dedi.

İZZET ULVİ YÖNTER KİMDİR

Afyonkarahisar / Emirdağ - 1976, Cevdet, Ayşe Dudu.
Kamu Görevlisi; İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirdi. Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Politikası Ana Bilim Dalında yüksek lisansını tamamladı. Gazi ve Anadolu üniversitelerinde iktisat doktora çalışmalarına devam etmektedir.

Ulaştırma ve Enerji ve Tabii Kaynaklar bakanlıklarına bağlı kuruluşlarda müfettiş olarak çalıştı. 25 ve 26. Dönemde İstanbul Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyeliği yaptı. MHP Genel Başkan Yardımcısıdır. İyi düzeyde İngilizce bilen Yönter, evli ve bir çocuk babasıdır.

Kaynak: TBMM/gerçekgundem

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'İttifaka Ortak Geliyor' Büyük yanılgı!.. 'Üç beş çapulcu lafı nereden çıktı' Gökçek Kedi: 'ÜÇ MİLYON YEMİŞ' Yol Bulundu 'Üçlü Koalisyon'