Anasayfa
14 Temmuz 2022 ( 9452 izlenme )

Bahçeli Apar Topar 'Gitme Kal'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, geçtiğimiz aylarda hayat pahalılığını eleştirince ihraç talebiyle disipline sevk edilen ve partisinden istifa eden MHP Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy'a yeniden partisine üye olması için davette bulundu.

‘MİLLETİN BELİ BÜKÜK’ DEDİ DİSİPLİNE DEVK EDİLDİ
MHP Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, geçtiğimiz aylarda yaptığı, "Açıklanan rakamların üzerinde enflasyon oranları var. Zamlar bu milletin belini büküyor" açıklamasının ardından disiplin kuruluna sevk edilmişti.

‘İSTİFA ETTİ’
Daha sonra konuyla ilgili Twitter hesabından açıklama yapan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, "Davama ve partime zarar verme ihtimalini bertaraf etmek amacıyla partimden istifa ediyorum" ifadelerini kullanarak partiden istifa etmişti.

DEVLET BAHÇELİ'DEN DAVET ‘GERİ DÖN’
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ise bugün Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Ersoy'un MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından yeniden partiye üye olmak için davet edildiğini duyurdu. MHP'li Yalçın, şu ifadeleri kullandı:

‘BAHÇELİ DAVET’
"15 Nisan 2022 günü kesin ihraç talebi ile MHP Disiplin Kuruluna sevk edildikten sonra partimizden istifa eden Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli tarafından tekrar partimize üye olmak üzere davet edilmiştir.”

‘GERİ DÖN’
2(son) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'un partimize üyelik işlemlerinin yeniden başlatılması hususunda bizzat Sayın Genel Başkanımız tarafından talimat verilmiş ve kendisi partimize yeniden üyelik başvurusunda bulunmaya çağrılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur"

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Şöyle Bi Baktı'.. Akıl Baştan Gitti' Erbakan 'Söylemişti' Küçük 'Kapılar Açılabilir' İş Karışıyor 'Güney Hudut Özel Harekat'