Anasayfa
21 Ağustos 2019 ( 7129 izlenme )

Bahçeli'de İPİN UCU KAÇTI!..

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 3 HDP'li belediyeye kayyum atanmasına yönelik tartışmalarla ilgili açıklama yaptı. Bahçeli açıklamasında; CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na çok sert sözlerle hitap etti.

‘ASKERİ FABRİKAYI SATIN ALMAK İÇİN PARAYI NEREDEN BULACAK’

Tank palet fabrikası tartışmaları ile ilgili de “Aziz milletimiz banker Kılıçdaroğlu'nun 50 milyon doları bulup Adapazarı'ndaki tank palet fabrikasına gözü kesiyorsa ortak olmasını sabırsızlıkla beklemektedir. Kılıçdaroğlu'nun bir hafta içinde 50 milyon doları nasıl ve ne şekilde bulacağı ise ayrı bir tartışmanın konusudur.” dedi.

BAHÇELİ: ‘KANDİL’İN ÖNÜNE YATTI’

CHP’nin kayyum tutumu ile ilgili “CHP hemen öne çıkıp PKK'ya siper olmuş, Kandil'in önüne yatmıştır.” diyen MHP lideri “CHP, belediye araçlarıyla asfalta bomba döşeyen, tünel kazan, hendek açan, kanlı saldırıları provoke ve teşvik eden terörist yedekleriyle aynı çemberde, aynı çukurdadır. Bu tablo rezalettir, utanç vericidir. CHP Genel Başkanı'nın “Demokrasiden uzaklaşıldı” isnadı, CHP'nin hilkat garibesi ve adamlık fukarası, üstelik özü gitmiş çöpü kalmış sözcüsünün “Darbe” iftirası aziz Atatürk'ün partisinin ne hallere düştüğünün ibret ve isyan ettirici delilidir.” diye konuştu.

‘KILIÇDAROĞLU 50 MİLYON DOLARI NASIL VE NE ŞEKİLDE BULACAK’

Tank palet fabrikası tartışmaları ile ilgili de “Aziz milletimiz banker Kılıçdaroğlu'nun 50 milyon doları bulup Adapazarı'ndaki tank palet fabrikasına gözü kesiyorsa ortak olmasını sabırsızlıkla beklemektedir. Kılıçdaroğlu'nun bir hafta içinde 50 milyon doları nasıl ve ne şekilde bulacağı ise ayrı bir tartışmanın konusudur.”

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arınç 'Hani Cevap' Ilıcak davasında KARAR ÇIKTI!.. Belediye Kasasından Vakfa: '2.1 MİLYON' 'Alo Corona Geliyor'