Anasayfa
11 Mayıs 2019 ( 1984 izlenme )

Bahçeli'den İmralı açılımı: 'BIRAKIN GÖRÜŞSÜN'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, PKK elebaşı Abdullah avukatı ile görüşmesi gerektiğini söyledi. Bahçeli, terörist başı Öcalan’ın avukatları ile görüşmesi ile ilgili “Bana sorarsanız avukatıyla görüşsün” dedi.

Bahçeli, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun "Her şey çok güzel olacak" sloganına dikkati çekerek şu ifadeleri kullandı:

‘PKK DA ÖYLE DİYOR’

''2014-2013 yıllarında Emre Uslu denen bir kişinin sloganı bu. Şimdi bunu herkes kullanıyor. Bir de bütünleşenler var. Kimler var mesela? Güroymak’a giderken orada Norşin olarak isim değişikliğini ifade ederken 'Her şey çok güzel olacak' diyen bir eski cumhurbaşkanı var, FETÖ'cüler, PKK'lılar var. Slogan çok yanlış.”

‘GALATASARAY DİVAN ÜYESİNİ AFAROZ EDİN’

Bahçeli'nin hedefinde İmamoğlu'na destek mesajı veren sanatçılar ve Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Hayri Kozak da vardı. MHP lideri “Herkes Cem Yılmaz Bey’i sever ve çok güler ama sana yönelmiş sevgiyi siyaseten istismar edip hepimizin alerjisini toplamaya vesile olma Bundan sonra Cem Yılmaz'ı sevemem. Galatasaray yönetimi o şahsı aforoz etsin, çok sayıda taraftarı bulunan kulübü bir kişi bu şekilde istismar edemesin'' değerlendirmesinde bulundu.

‘BIRAKIN GÖRÜŞSÜN’
Bahçeli, PKK elebaşı Öcalan’ın avukatlarıyla görüşmesi için de açıklamada bulundu. MHP Genel Başkanı, “Bana sorarsanız avukatıyla görüşsün” dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Macron delikanlı çıktı!.. 'ASGARİ ÜCRETE ZAM' AKP İSTANBUL KARIŞTI!.. Soylu hakkında SUÇ DUYURUSU!.. 'SARAY'A NASIL GİRDİLER'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Gerçek görüntüler... 'HABUR'DA NE OLDU'