Geçtiğimiz günlerde cezaevinden çıkan Alaattin Çakıcı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi parti genel merkezinde ziyaret etti.Son çıkan infaz yasasından yararlanarak tahliye olan Alaattin Çakıcı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti. MHP Genel Merkezi’nde gerçekleşen görüşme sonrası Twitter hesabından bir paylaşım yapan Çakıcı şu ifadeleri kullandı:

‘TÜRK DÜNYASININ YAŞAYAN EFSANEVİ LİDERİ’
“Türk dünyasının ve Türk milletinin yaşayan efsanevi lideri, mensup olduğum camianın genel başkanı değerli ağabeyimi genel merkezimizde ziyaret ettim. Kendilerine ve Türk milletine saygılarımla arz ederim”

ZİYARETLER KARŞILIKLI
2018 yılında Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, Alaattin Çakıcı'yı rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde ziyaret etmiş ve resimleri ajanslara verilmişti. MHP Lideri Bahçeli, bugün Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'ne giderek Alaattin Çakıcı'yı kaldığı özel odada ziyaret etmiş, MHP'nin ve Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın Twitter hesaplarından Bahçeli'nin Çakıcı'yı ziyaretiyle ilgili mesaj ve fotoğraflar yayınlamıştı.

Kaynak: Ajanslar/ Yeniçağ

Bahçeli 'Misafir Özel'