Bahçeli'ye Bodoslama 'Deli Saçması'

7000 izlenme
Reklamlar
Gazeteci Cüneyt Özdemir'in YouTube kanalındaki canlı yayına katılan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, geçtiğimiz günlerde MHP Lideri Devlet Bahçeli ile yaşadığı "FETÖ" tartışması soruldu. Ali Babacan ahçeli'nin DEVA partisi ile ilgili "FETÖ projesidir. Pensilvanya kaynaklıdır." sözlerine çok sert tepki gösterdi.

BAHÇELİ ‘BU BİR FETÖ PROJESİDİR’ DEMİŞTİ

Cüneyt Özdemir, Devlet Bahçeli’nin Deva Partisi için söylediği “Cumhur İttifakı'nı ve özellikle de Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni 2023 yılındaki yapısına karşı bir muhalefet unsuru oluşturmak maksadıyla düşünülmüş bir şeydir. FETÖ projesidir. Pensilvanya kaynaklıdır' sözlerini hatırlatarak siz bir FETÖ projesi misiniz?” sorusunu yöneltti. Soru üzerine Ali Babacan, Devlet Bahçeli'ye tepki göstererek şu şekilde konuştu:

BABACAN: ‘BUNLAR DELİ SAÇMASI’
"Şimdi bunlar deli saçması iddialar. Evet DEVA Partisi bir projedir ama bu bir Anadolu projesidir. Bir Trakya projesidir. Türkiye'nin her bir yanında binlerce kişi şu anda bizim teşkilatlarımızda görev almak için başvurmuş durumda.”

‘TAMAMEN İFTİRA, HAKARET’
“Hangi dış gücün buna gücü yeter Allah aşkına ama ben şunu anlıyorum. Bazı partilerin siyaset tarzı dikkat ederseniz tamamen iftira, hakaret, hamaset. Buradan besleniyorlar. Biz alın terinden besleniyoruz. Bilek gücünden besleniyoruz. Bizim siyasetimiz hep böyle olacak. Ben arzu etmezdim ki herhangi bir siyasi partiyle polemiğe girmek ama bu kadar iftira bu kadar çamur olursa, bunun üzerine tabi ki bir şeyler söylemek gerekiyor. Ancak biliyorsunuz biz o konuyu kapattık."

Kaynak Ajanslar/ milligazete

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Karar Çıktı 'Video Düştü' Canlı Yayında İp Koptu!.. Tek Başına Çıktı #YeterArtık' Tarihi İtiraf 'Akşener Kazanmıştı, İptal Ettirdik'