Anasayfa
22 Haziran 2019 ( 7248 izlenme )

Bardağı Taştı: 'İSTANBUL'U HIRSIZLAR YÖNETEMEZ'

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Binali Yıldırım, Pendik'te vatandaşlara hitap etti. Yıldırım'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

‘İSTANBUL’U HIRSIZLAR YÖNETEMEZ’

“Değerli kardeşlerim, İstanbul seçimleri demek bağımsızlık mücadelesi demektir. Cumhur ittifakıyla ay yıldızlı bayrağımıza ve üniter devlet yapımıza sahip çıkmak demektir. Bu kez Binali Yıldırım'ın oyları çalınmayacak değil mi? İstanbul'u hırsızlar yönetemez. Bu şehir ülkemizin kalbi.”

‘DİYARBAKIR'DAN FAZLA KÜRT KARDEŞİMİZ VAR’

“Bu şehirde Diyarbakır'dan fazla Kürt kardeşimiz var. Hiç kimse Kürt kardeşlerimizi kendi iradesin görmesin. Kürtler, Lazlar, Çerkezler, Romanlar, Göçmenler... Her yerden bu şehre gelen ve buraları mesken tutan bütün kardeşlerimiz bizim başımızın tacıdır.”

‘KAYDA GEREK YOK, GİDİN OYUNUZU KULLANIN’
“Geçen seçimde oy kullanamayanlar şunu bilsinler, kayda gerek yok. Gidip oylarını rahatlıkla kullanabilirler.”

‘TAPULARINIZ GELİYOR’

“Tapu işlerini de imar işlerini de ne sorun varsa hepsini çözeceğiz. Hizmetlerimiz artarak devam edecek.Yarım kalan hesabı yarın kapatıyor muyuz? Pazartesi hep birlikte iş başı yapıyor muyuz? Biz her şeyi yaparız, yeter ki bir olalım, iri olalım, birlikte olalım.”

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Suriye'den Ne İstiyorlar?.. Avrasya 'Bahçeli'den sonra Gelecek İsim' 'MHP'den İYİ Parti'ye' Definecilere 'TEPKİ BÜYÜYOR...'