Anasayfa
24 Ocak 2023 ( 705 izlenme )

Başkan Makam Araçlarını Sattı!

Antalya Demre Belediye Başkanı İYİ Partili Okan Kocakaya Belediyeye ait makam aracını satılığa çıkartarak elde edilen gelir ile hasta nakil aracı alacağını açıkladı.

MAKAM ARAÇLARI SATILDI, AMBULANS GELİYOR
İyi Partili Demre Belediye Başkanı Avukat Okan Kocakaya yaptığı açıklama da “Belediyemize ait Audi marka hizmet aracı, 20 Ocak 2023 tarihinde yapılan açık artırmalı ihale neticesinde 1.400.000,00 TL (Bir milyon dört yüz bin) bedelle satılmıştır. Elde edilen gelir ile Belediyemize kazandıracağımız “Hasta Nakil Ambulansı” sağlık sorunu yaşayan vatandaşlarımızı, tedavi görecekleri hastanelere ya da hastanelerden evlerine sağlıklı bir şekilde ulaştıracak. Hayırlara vesile olsun İnşallah. dedi”

‘KENDİ ARACIMI MAKAM ARACI OLARAK KULLANACAĞIM’ DEMİŞTİ
Antalya’nın Demre ilçesi Belediye Başkanı Okan Kocakaya, toplu taşıma aracı alınması için iki makam aracını satma kararı almış, “Belediye başkanlığı makamına ait iki hizmet aracının satılarak, yerine tüm topluma hizmet edecek toplu taşıma aracı alınmasını istiyorum” demişti.
Başkan Kocakaya gazetecilerin, “Siz makam aracı olarak ne kullanacaksınız?” sorusuna da, “Belediyenin diğer araçlarını kullanacağım. Şu anda bir makam aracım yok. Ben kendi aracımı makam aracı olarak kullanacağım” yanıtını vermişti.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saymaz paylaştı: 'YSK'DA DUMAN' Bakan Buldu: 'Cep Telefonlu İnek' SAT EĞİTİMİNDE AĞIR KAZA!.. Bahçeli Köprüleri Attı: 'ÇIKIN ORTAYA'