Anasayfa
( 270 izlenme )

BBP Akdoğan 'Jet Tornistan'

Büyük Birlik Partisi (BBP) MKYK Üyesi Ahmet Namık Akdoğan, Enes Kara’nın ölümü sonrası yaptığı açıklamanın latife amaçlı olduğunu öne sürdü.

'BİR VELET ÖLDÜ DİYE CEMAATLERİ Mİ KPATACAĞIZ' DEMİŞTİ
Ailesinin zoruyla kaldığı cemaat yurdundaki baskıdan şikayet ederek hayatına son veren tıp öğrencisi Enes Kara’nın ölümüyle ilgili BBP MKYK Üyesi Ahmet Namık Akdoğan, dün partisinin düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamada “Bir velet öldü diye cemaatleri mi kapatacağız? Bir ayyaş öldü diye meyhaneleri mi kapatacağız? O zaman ÇYDD, Atatürkçü Düşünce Derneği, lions, bu gibi yerler de kapatılsın” sözleri sonrası sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

TEPKİ BÜYÜK, ÇARK BÜYÜK 'ŞAKA YAPTIM'
Sosyal medyada ‘velet’ paylaşımı ile tt olan olay sonrası Akdoğan sosyal medya hesabından, “Siz siz olun gazetecilerin olduğu bir ortamda samimiyetlerine güvenip latife yapmayın. Kardeşim ben bunun latife olduğunu orada bulunan 13 gazeteci arkadaşın huzurunda söyledim. Ondan sonra da evladımızın intiharına üzüldüğümü kendine uygun olmayan bir yurtta kalmaması gerektiğini ifade ettim. Etmedim mi?” paylaşımında bulunarak yaptığı açıklamanın ‘latife’ olduğunu öne sürdü.

Ancak BBP MKYK Üyesi Ahmet Namık Akdoğan’ın bu paylaşımı daha da çok tepki alması üzerine Akdoğan paylaşımını silmek zorunda kaldı.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Arşiv Unutmaz' Emekli Maaş Zam 'AKP Duvar' Kulisler karıştı!.. AKP... MHP... ADAYLAR SİL BAŞTAN!.. Kızılay'a KAYYUM oldu!.. 'TWEETLER UÇUŞUYOR'