Berbere gitti 'Yandı'

1457 izlenme
Reklamlar
İstanbul’da corona virüsü salgını kapsamında kapalı olması gerekirken müşteri kabul eden bir erkek kuaförüne polis baskın yaptı. Berber ve müşterisine toplam 6 bin 360 lira ceza yazıldı.

POLİS MÜDAHALESİ
Bağcılar’da corona virüsü salgını tedbirleri kapsamında çalışma yapan polis ekipleri, bir berber dükkanının açık olduğunu fark etti. Göztepe Mahallesi, Zambak Sokak üzerindeki erkek kuaförünün, bir kişiyi traş ettiği görülünce, polis ekipleri duruma müdahale etti.

HER BİRİNE 3 BİN 180 LİRA CEZA
Polis ekipleri, içeriye girerek iş yeri sahibine yasağı hatırlattı. Salgın tedbiri kararları kapsamında kapalı olması gereken iş yeri sahibi ve müşterisine “Hıfzısıhha Kanunu’na Muhalefet” suçundan işlem yapılarak 3 bin 180’er lira ceza kesildi.

DÜN DE BASKIN YAPILMIŞTI
Öte yanda dün Korona virüs yasağına rağmen bir depoda müşterilerini tıraş eden berberin, polis baskı anındaki görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.Oto sanayiye baskın yapan polis, merdiven altlarında hizmet verdiği ihbarını aldığı adreslere baskın yaptı. Oto tamircide traş yapan berbere baskın yapan polisin 'yet yer yat' diyerek dükkana girişi sosyal medyada büyük ilgi gördü

‘BERBERE BASKIN’
Korona virüs salgını nedeniyle berber, kuaför ve güzellik salonları da risk sona erene dek geçici süreyle kapatılmıştı. Ancak sosyal medyaya düşen bir video gündem oldu.Twitter'da yayılan görüntülerde polislerin bir depoya baskın yaptığı ve berberin müşterilerini gizlice tıraş etmeye çalıştığı görüldü. Berberin baskın anında yaşanan şaşkınlık dikkat çekti.

Kaynak: Sözcü/ Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ayaklarının Tozuyla Geldiler 'Yaka Paça' Elbistan 'Halk Sokakta' AKP'de Duman 'Tayyar Arınç ' Büyük Kehanet 'Bahçeli Erken Seçim'