Anasayfa
03 Kasım 2021 ( 1241 izlenme )

Büyükelçilik İsrail 'Paylaşım Tuhaf'

İsrail Büyükelçiliği'ne ait resmi Instagram hesabından Türkiye’nin ABD ile yürüttüğü F35 pazarlığı ile ilgili bir gönderi paylaşıldı.

‘F35 YERİNE IPHONE13PRO’
Paylaşımda Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun, Roma'da düzenlenen G20 Liderler Zirvesi'nde ABD Başkanı Joe Biden ve ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken ile gerçekleştirdiği görüşmenin fotoğrafı yer aldı. 

Fotoğrafın altında ise Türkiye'nin ABD ile yürüttüğü F35 görüşmeleri ti'ye alınarak, “F35 pazarlığında sona gelindi: Dışişleri Bakanlığı uçakların yerine 1.4 milyar USD değerinde iPhoen13 Pro ve AirPods için bastırıyor!” denildi.

BÜYÜKELÇİLİKTEN AÇIKLAMA ‘SİBER SALDIRI’
Söz konusu paylaşım, Büyükelçilik tarafından yapılan açıklamadan belli bir süre sonra silindi. İsrail Büyükelçiliği tarafından daha sonra yapılan açıklamada ise sosyal medya hesaplarının saldırıya maruz kaldığı belirtildi. Uygun olmayan içeriklerin paylaşıldığı belirtilen açıklamada üzüntüleri belirtilerek saldırıya müdahalenin devam ettiği belirtildi.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP Harekete Geçiyor.. 'Genel Merkez Dev Pankart! 'İmza Kim Sen Kim' dedi.. 'Babacan Veryansın' 2 CHP 3 HDP 'Tezkere' 'HDP EŞ BAŞKANI'NA BÜYÜK İLGİ'