Canlı Yayın 'Müdahale İlginç'

16459 izlenme 03 Ağustos 2020
Reklamlar
HaberTürk'te İsmail Saymaz, Aytunç Ekin, Mete Yarar ve Oral Çalışlar'ın konuk olduğu programda Mete Yarar konuşurken köpek havlaması duyuldu. Bunun üzerine sunucu Veyis Ateş de dahil tüm stüdyo kahkahalara boğuldu.

PROGRAMDA HAVLAMA
HaberTürk TV'de yayınlanan ve Veyis Ateş'in sunup yönettiği HaberTürk Gündem programda daha önce yaşanan yellenme krizlerinin ardından bir garip ses daha duyuldu. Mete Yarar'ın Ayasofya'nın açılışı ve Atatürk'e edilen hakaretlere ilişkin konuştuğu sırada köpek havlama sesi duyuldu.

ORAL ÇALIŞLAR ÇIKTI
Havlama sesi Oral Çalışlar'ın mikrofonundan gelirken, Ateş araya girip, daha önceki programlarda yaşanan yellenme kazalarına atıfta bulunarak "Oral abi, bu program seslere karşı duyarlı bir program. Dolayısıyla bunun bir köpek sesi olduğunu lütfen senden duymak isteriz" diye belirtti. Konuklar olayı kahkaha ile karşılarken, Oral Çalışlar da, "Evet benden geliyor. Adadayım" diyerek köpek sesinin kendi mikrofonundan geldiğini doğruladı.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Müjde 'Para Bulundu' Video Düştü 'Tam Yol Geri' Sakin Sakin konuştu:' Memleketi talan mı Edeceksiniz' Bakan Albayrak 'Daha Yeni Başlıyoruz'