Anasayfa
16 Haziran 2019 ( 761 izlenme )

Canlı Yayın Nasıl Olacak?..

Bu akşam 21.00'de pek çok TV kanalından Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'ndan yayınlanacak Tarihi Buluşma adlı canlı programı bekliyor. Bu program, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım'ın da 23 Haziran seçimi öncesinde performanslarını milyonların önünde sergilemeleri açısından da çok önemli görülüyor.

Tartışma programının moderatörü FOX'un Çalar Saat programının başarılı sunucusu İsmail Küçükkaya Sözcü’nün sorularını cevapladı.

Herkes bu akşam soracağınız soruları merak ediyor…
Yaklaşık 18-20 adet soru hazırladım. Bunlar her iki konuğuma soracağım sorular olacak. Ayrıca her ikisine de ayrı ayrı soracağım 3'er soru var. Konularımız bellidir, seçim ve İstanbul… Sadece benim değil halkın merak ettiği, cevap aradığı soruları hazırladım.

Zaman konusunda sıkıntı olacak mı?
Elimde kronometre olacak ve her soruya 3 dakikalık cevap hakkı tanıyacağım. Bir sorun beklemiyorum.

– Programdaki sürpriz olaylara müdahale yetkiniz olacak mı?

Bu programda insiyatif kesinlikle bende olacak. Tarafların birbirlerinin sözlerini kesmesine izin vermeyeceğim. Kimse merak etmesin, zor soru kolay soru değil, sorulması gereken soruları soracağım. Ayrıca üslup çok önemlidir. Asla rahatsız edici bir üslubum olmayacaktır.

– Stüdyoda başka kimler yer alacak?

İmamoğlu'nun ve Yıldırım'ın sadece birer danışmanı stüdyoda olacak. Parti bayrakları ya da amblemleri yerine sadece Türk bayrağını göreceğiz.

– Programın yayını tüm kanallara açık olacak mı?

2 adayın karşılaşacağı Tarihi Buluşma programını dileyen televizyon kanalı, dileyen internet sitesi, dileyen radyo yayınlayabilecek. Bu arada FOX, Pazar günü program öncesi ve sonrasında özel yayınlarıyla vatandaşlarımıza özel bilgiler sunacak.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DSP'DE KRİTİK İSTİFA! Soylu'ya 774.000 LİRALIK AÇILIŞ!.. Erdoğan'a sert yanıt: 'BU İŞ BİTTİ' 'Bylock Dalgası Başladı'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
'DANIŞTAY SAVCISINA AĞIR HAKARET'