Anasayfa
18 Ocak 2020 ( 2958 izlenme )

'CHP Hakkında Suç Dosyası'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Siyaset ve Liderlik Okulu'nun 15. dönem eğitim faaliyetlerinin tamamlanması dolayısıyla partide düzenlenen sertifika törenine katıldı.

‘DOSYA KABARIK’

Gazetecilerin sorularını cevaplayan MHP lideri Bahçeli, CHP lideri Kılıçdaroğlu ve CHP'li vekiller hakkında suç duyurusu için hazırlanan dosyaya ilişkin, "İçerisinde çok önemli şeyler var" ifadelerini kullandı.

‘CHP VE VEKİLLER İÇİN SUÇ DOSYASI’

Bahçeli, bir gazetecinin, "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP'li milletvekilleri hakkında suç duyurusunda bulunacağınızı söylemiştiniz, hazırladığınız dosyanın içerisinde neler var?" sorusuna, "Sabaha kadar vaktin varsa dosyayı burada anlatayım size. Ama çok önemli şeyler olduğunu söylemek istiyorum." yanıtını verdi.

‘FETÖ'NÜN SİYASİ AYAĞI’

FETÖ'nün siyasi ayağının nasıl ortaya çıkarılacağı yönündeki soru üzerine de Bahçeli, "Yurtta Sulh Konseyi'ni incelerseniz, onun askeri kanadının dışındaki sivil unsurların kimler olduğunu merak ediyorsanız, siyasi ayağı da bulmuş olursunuz." diye konuştu.

Kaynak: Ajanslar

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gerçek görüntüler... 'HABUR'DA NE OLDU' Mansur Başkan Paylaştı 'Türkiye İzliyor' Dalga Dalga 'Hayrola Cübbeli' SEÇİM GECESİ VERİ AKIŞI NASIL SAĞLANACAK?..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Beşar Esad: 'Türkiye'den Tarafından Geliyor'