Cübbeli Bastı Fırçayı 'N'apıyor Bu Hacı Hoca Takımı'

6796 izlenme 06 Nisan 2022
Reklamlar
''Cübbeli Ahmet Hoca'' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, İmam Hatip Liseleri'nde artan deizm ve ateizm oranları ile ilgili yayımladığı videoda ''Solcudur, komünisttir, kemalisttir bu aileler sanıyorduk, yüzde 70 namazlı, abdestliymiş'' ifadelerini kullandı.

‘YÜZDE YETMİŞİ ABDESTLİ NAMAZLI, HACI HOCA TAKIMI N’APIYOR’
Paylaşılan videoda, gençler arasında artış gösteren 'Deizm' ve 'Ateizm' konuları hakkında konuşan Cübbeli Ahmet ''Biz diyoruz ki efendim; solcudur, komünisttir, Kemalisttir bilmem ne bu aileler zannediyoruz. Adamlar 400 bin kişinin çetelesini tutmuş aileleriyle konuşuyorlar, yüzde 70 namazlı abdestli, burada bir yanlış yok mu? Hacı hoca takımının çocuk yönetiminde, eğitiminde yanlışı yok mu?'' dedi.

‘MASRAFLAR DEVLETTEN’

Aldığı bazı duyumlarla ilgili de konuşan Cübbeli Ahmet, ''4500 kişi Cerrahpaşa'ya müracaat etmiş, erkek ya da kadın olmak operasyonu için, masraflarını da devlet karşılayacakmış'' ifadelerini kullandı.

‘HÜKÜMETE YAKIN KESİMDEN BİLGİ ALDIM’
Kafalarına taş yağmadığı için şükredilmesi gerektiğini savunan Cübbeli Ahmet, ''Çoğu imam hatibe giden öğrenciler, Nişantaşı'nda LGBT yürüyüşünde varmış. Hükümete yakın kesimden bilgi aldım yahu muhalefetten değil ki'' açıklamalarında bulundu.

Kaynak: Cumhuriyet/ Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MİLLİ PİYANGO KİME SATILDI? Ankara Şenleniyor 'Gel Bu Akşam' AKP'de Alarm 'Aman Ha' 'ESAD'I DEVİRMEK KİMİN İŞİNE GELİR'