Anasayfa
20 Ağustos 2020 ( 4483 izlenme )

Cumhurbaşkanlığı 'Müjde Açıklaması'

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulacak müjdeyle ilgili bir açıklama yaptı.

HEYECAN İÇİNDE BEKLEYİN
Fahrettin Altun Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımızın Cuma günü vereceğini söylediği müjdeye ilişkin birtakım spekülasyonların yapıldığını görüyoruz. Lütfen bu spekülasyonlara kulak asmayın. Hep birlikte, heyecan içinde sayın Cumhurbaşkanımızın yarın yapacağı konuşmayı bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

PERİNÇEK MÜJDEYİ AÇIKLADI
Öte yanda CNN Türk Televizyonu’nda Ahmet Hakan’ın sunduğu “Tarafsız Bölge” programında Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Zonguldak açıklarında doğal gaz kaynağı bulunduğunu iddia etti.

‘BİZ DUYDUK AMA ‘MÜJDEYİ KENDİSİ VERECEKTİR’

Perinçek, “Cumayı beklemeden programda müjdeler açıklanmış oldu. Sayın Cumhurbaşkanımıza bırakalım müjdeyi ama verilen bilgiler, Zonguldak açıklarında hidrokarbon yatakları, doğal gaz bulunduğunu son bir iki gün içerisinde biz de öğrendik. Ama Sayın Cumhurbaşkanımız müjdesini kendisi verecektir, o müjdenin ne olduğu konusunda izin verirseniz bir açıklama yapmayalım” diye konuştu.

Kaynak: Ajanslar

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Görüntüler Paylaşıldı 'Şaşkınlık Büyük' Özkan Taşı Koydu Ankara Duman 'Erdoğan İstifa' Ünlü Sanatçı Yaşamını Yitirdi! Arşiv Açıldı Video Düştü 'Soylu Duman'