Dakka Bir Penaltı BİR: 'CÜBBELİ GECE YARISI SEÇİM YASAĞINI DELDİ'

16563 izlenme22 Haziran 2019
Reklamlar
Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, haftalık sohbetinde bugün yapılacak İstanbul seçimleriyle ilgili açıklamalar yaptı.

'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, haftalık sohbetinde yarın yapılacak İstanbul seçimleriyle ilgili açıklamalar yaptı. Seçimle ilgili çağrıda bulunan Ünlü, şu ifadeleri kullandı;

‘ULEMAYLA GÖRÜŞTÜM FETVA VERİYORUM, YILDIRIM OY VERMEYEN HARAM İŞLİYOR’

"Burada İmamoğlu meselesi yoktur. Bir figür vardır, arka plan vardır. Çok büyük oyun vardır. İstanbul'daki birçok hizmetin akamete uğraması, İslam aleminin faydasına olan bütün hizmetlerin geri durması, akabinde daha büyük zelzele ve depremlerin peşine getirilmesi suretiyle, Gezi'deki hareketler gibi, arkasını getirmek isteyeceklerdir. 'Binali Bey'e ben kaybettirdim' diyen, kimi kazandırdığını söylemiş oluyor ve haram işliyor. Fıkıhla fetva veriyorum. Fıkıh heyetiyle görüştüm, Ulemayla istişare ettim" dedi.

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kılıç'ın açıklaması düştü: 'NE AHLAK BIRAKTILAR NE DE HUKUK' İddia ağır düştü!.. 'DAVADA KOPYALA YAPIŞTIR' 'DEMİRTAŞ DURUŞMASINDA KARAR ÇIKTI' Ülkü Ocakları Başkanı İSTİFA ETTİ!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Musul 'Bilmediklerimiz'