'Damadı Bakan, Kendine %26 Zam'

3291 izlenme29 Aralık 2019
Reklamlar
Yol TV Ankara’da gündeme ilişkin röportaj gerçekleştirdi. Genç bir öğretmenin konuşması ise röportaja damga vurdu. Kendisinin atanamayan öğretmen olduğunu ve bulaşıkçılık yaparak geçimini sağladığını belirten öğretmen şöyle konuştu:

‘DAMADI HAZİNE BAKANI, KENDİNE YÜZDE 26 ZAM’

“200-300 TL nedir siz dalga mı geçiyorsunuz? Vermesinler ya. Hangi çarkı döndürdüler de bunu döndürecekler? Damadı hazine bakanı olmuş. Amcasının oğlu gitmiş başka bir yerde bir şey olmuş. Adam seçimi kazanmış adama hakkını vermiyorlar. Bu sağ sol davası değildir. Bu insanların yaşantısının davasıdır. Kendisine yüzde 26 zam koyan birisi Allahtan, kitaptan, peygamberden bahsedemez. Halka yüzde 3 verip kendisi yüzde 26 zam veriyorsa hoca da değildir alim de değildir bilim adamı da değildir.”

‘DİPLOMAMI YAKACAĞIM’

“Ben üniversite mezunuyum bulaşık yıkıyorum. 36 milyar borç ödettirdi bu devlet bana. Bulaşık yıkıyorum utanmıyorum. Benden sonraki gençler yanmasın. Diplomamım önümüzdeki sene günü doluyor. Apti İpekçi’nin önünde diplomamı yakacağım.”

Kaynak: Günboyu

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gözaltılar Başladı!.. Bozdağ'ın Beyanatı İstanbul'a Düştü!.. Erdoğan Sonunda İTTİFAKLARI DA KARIŞTIRDI!.. Deniz Zeyrek'in açıklaması GÜNDEME DÜŞTÜ!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
'ALİ KOÇ'A YÜKLENEN YÜKLENENE'