Anasayfa
30 Nisan 2019 ( 5736 izlenme )

Davutoğlu... Babacan... Gül... A TAKIMI GELİYOR...

Gazeteci yazar Serkut Bozkurt, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı yeni partinin A takımını yazdı. Bozkurt'un bu ekibin asıl peşinde olduğu ismin AKP Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş olduğunu yazması dikkat çekti. Serkurt Bozkurt’un yazısında Davutoğlu’nun A takımını detayları şu şekilde:

TANINMIŞ ESKİ POLİTİKACILAR
Beşir Atalay, Hüseyin Çelik, Şamil Tayyar, Ahmet Başçı, Selçuk Özdağ… Bunlar ilk öne çıkanlar.Ayrıca Diyanet İşleri eski Başkanı Mehmet Görmez… Davutoğlu ekibinin peşinde olduğu asıl isim ise Numan Kurtulmuş.

BABACAN VE ŞİMŞEK NE YAPACAK?
Ekonomiyi yıllarca yöneten Ali Babacan ve Mehmet Şimşek, Davutoğlu ile beraber hareket etmiyor. Kişisel anlaşmazlıkların dışında Davutoğlu’nun acele ettiğini düşünen Babacan ve Şimşek ayrı parti kurarsa sürpriz olmaz.

GÜL NEREDE?
Abdullah Gül’ün adı ise her iki partide de geçmiyor. Ancak her iki partinin tabanı aynı olduğu için birleşmesi sürpriz olmaz. Bu birleşmeye sırasında Abdullah Gül ağabeylik yaparsa hiç şaşırmam. Gül’ün bu durumda görev alması, liderlik yapması şart değil.

Kaynak: gerçekgundem

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şentop 'Erdoğan Katılmayacak' 'Türkiye'ye gelen 3.5 Milyon SIĞINMACI KİM' Yaşlı teyzeye FOTOMONTAJLA BAŞÖRTÜSÜ!.. TEPKİ VAR 'Sığınmacıya 250, Millete 100'