Anasayfa
13 Temmuz 2019 ( 6812 izlenme )

Dilipak'tan Ağır Taş: 'KILIK DEĞİŞTİRDİ ARAMIZDA DOLAŞIYOR'

Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, ‘FETÖ öldü diyorlar! FETÖ ölmedi, kılık değiştirdi döndü geldi aramızda dolaşıyor. Siz, o “Pensilvanya’da” zannedin.

Dilipak’ın yıllar önce “İmam sendikası da kurulacak” dediğini hatırlattığı 'Parti' değil 'Party' başlığıyla yayımlanan yazısının ilgili bölümü şu şekilde:

’15 TEMMUZ PARTY’Sİ’


Yıllar önce “İmam sendikası da kurulacak” demiştim. Şimdi “Akşam, yatsı ve sabah namazı fazla mesaiye giriyor diye grev yapabilirler. İmamlık, müezzinlik “İş” ise, yaptıkları iş de “Meslek”leri oluyor. Cami de işyeri. O zaman niye greve gitmesinler ki, iki minare arasına mahya gibi yazarlar artık, bu iş yerinde grev vardır! Bakarsınız yarın, Şeytan kovma merasimleri nasıl Faşinglere döndü ise, “Şehid kutlama party”leri ya da, “15 Temmuz Party”si gibi şeyler de yapılır bakarsınız.

‘FETÖ ÖLMEDİ KILIK DEĞİŞTİRDİ ARAMIZDA DOLAŞIYOR’

“Kimi Lale devri sosyetesinin yaptıklarını “Osmanlı” zanneder, kimi mevlidleri bile “Party”ye dönüştürür. Din, seremoni, ikonalara ve ritüellere mi boğdurulmaya çalışılıyor yoksa?! Sermaye, Siyaset, Bürokrasi, Media ve Cemaat eli ile dönüştürülmeye çalışılan bir din bir toplum var. FETÖ öldü diyorlar! FETÖ ölmedi, kılık değiştirdi döndü geldi aramızda dolaşıyor. Siz, o “Pensilvanya’da” zannedin.”

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbul için BAHÇELİ'den SLOGAN!.. İstanbul Belediyesinde SEÇİM TOPLANTISI!.. Dolmabahçe'de Ne Oldu?.. 'MANİSA'DA TUTUKLAMA'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Mansur Başkan Paylaştı 'Türkiye İzliyor'