Anasayfa
19 Mayıs 2019 ( 2249 izlenme )

Dilipak: 'AKP Abdest Almalı'

İktidara yakınlığı ile bilinen Yeni Akit Yazarı Abdurrahman Dilipak, bugünkü yazısında İstanbul seçimlerine değindi. Yazısının son bölümünde 'trollere' değinen Abdurrahman Dilipak, "Bu troller, en ufak eleştiride bulunanlara hakaret ediyor, tehdit ediyor. Bunlarla bu küskünleri kazanacağınızdan emin misiniz" ifadelerini kullandı. Dilipak'ın yazısının ilgili bölümü şöyle:

'BU TROLLERLE NASIL KAZANACAKSINIZ'

"Bu troller, en ufak eleştiride bulunanlara hakaret ediyor, tehdit ediyor. Bunlarla bu küskünleri kazanacağınızdan emin misiniz! Halktan oy isterken değişim beklentisi içindeki tabana hangi konuda değişim vaad ediyorsunuz ve bunu hemen şimdi ortaya koyabilecek misiniz" 

'SEÇİMİ KAYBEDERSENİZ NE YAPACAKSINIZ'


"Güzel sloganları, söylemleri bir kenara bırakalım, ona itibar edenler zaten geldiler, şimdi halkın kafasındaki suali mukadderlere cevabınız var mı! Ya binde bir ihtimal, seçimi yine kaybederseniz yol haritanız ne? İnşallah CHP’lileri cezalandırayım derken seçmeni cezalandırmaya kalkmazsınız! O kötü bir son olur. Tamam, herkes üzerine düşeni yapmalı! Ama en kötüsüne de hazır olmalıyız! "

'ARTIK BU ABDEST TAZELENMELİ'


“İçimizdeki beyinsizlere” dikkat! Biz de hades’ten ve necaset’ten arınmak için abdestimizi tazelemeliyiz, ailemize, vakıf, dernek, şirket ve partimize abdest aldırmalıyız. Allah’ın yardımının bize ulaşmasını engelleyen perdeleri aradan kaldırmalıyız. Zira Allah, cahil ve zalim bir topluluğa yardım etmez."

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kayserispor'a YENİ İSİM GELİYOR... SEÇİMİ TAM DOĞRU BİLEN TEK ŞİRKET!.. MHP'den 'SUÇ DUYURUSU' DÖRT ÜNLÜ MARKA BİRDEN GİDİYOR..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Hasan Cemal'in 'Derdi Ne'