Anasayfa
24 Haziran 2022 ( 4252 izlenme )

E. Amiral Paylaştı 'Hadi Buyur'

Emekli Tuğamiral Türker Ertürk AKP’nin daha önce Prens Selman'la ilgili yaptığı “Dünyayı satın alabilecek güçte de olsa bir katile katil diyebilen kişinin adıdır Erdoğan” paylaşımını ortaya çıkardı.

ERDOĞAN ‘BU MİLLET ENAYİ DEĞİLDİR’ DEMİŞTİ
2018’de öldürülen Cemal Kaşıkçı cinayetinin ardından Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed Bin Selman İlk kez 22 Haziran’da Türkiye’ye ziyarete geldi. Erdoğan, İstanbul'daki Suudi Arabistan Konsolosluğu'nda öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin Veliaht Prensi Selman'a, "Bunlar dünyayı enayi zannediyor. Bu millet enayi değil, hesap sormasını bilir" ifadelerini kullanmıştı.

MEDYA ‘KATİL PRENS’ DİYE MANŞET ATMIŞTI
AKP medyası ise Selman’a “Prens Katil” diye başlıkları atmıştı. Kaşıkçı cinayetinin ardında Selman ilk kez Türkiye’ye ziyarete geldi. AKP medyasının katil dediği Selman, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Saray’da görkemli bir şekilde karşılandı.

ŞİMDİ NE DİYECEKSİNİZ
Emekli Tuğamiral Türker Ertürk ise sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Ertürk, “AK Parti Fatih” adlı tweeter kullanıcısının daha önceden paylaştığı fotoğrafı ortaya çıkararak“ Şimdi ne söyleyeceksiniz?” ifadelerini kullandı. Paylaşımda ise, “Dünyayı satın alabilecek güçte de olsa bir katile katil diyebilen kişinin adıdır Erdoğan” yazısı yer alıyor.

Kaynak. Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Karar Çıktı 'O Dönüyor' %233 ZAM ARDINDAN VARLIK BARIŞI GELİYOR... İş Değişiyor 'Yunanistan Düğmeye Bastı' Seyit Taha 'Kimdir'