Enginyurt Taşı Koydu 'Alınmayın ama'

6533 izlenme 07 Haziran 2020
Reklamlar
MHP'li Cemal Enginyurt, gençlerin AKP düşmanı olduğunu savundu ve "Bunu görürler ve çözerler umarım. Bir siyasetçinin evladı AK Partili olduğunu söylerken çekiniyor. Bizim çocuklarımızın öyle bir sıkıntısı yok. Başları dik geziyorlar" dedi.

GENÇLER AKP’Lİ OLDUKLARINI SÖYLEMEYE ÇEKİNİYOR’
Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalında konuşan MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, 1825 yaş arasındaki gençlerde AKP düşmanlığı olduğunu söyledi ve iktidar partisine uyarılarda bulundu. AKP'li siyasetçilerin evlatlarının AKP'li olduklarını söylemeye çekindiklerini savunan Enginyurt, MHP'li çocukların böyle bir sorununun olmadığını, başlarının dik gezdiğini söyledi. Enginyurt, şöyle konuştu:

‘AKP'Lİ ARKADAŞLARIM ALINMASIN AMA BİZİM ÇOCUKLARIN BAŞI DİK’
"Benim çocuklarım benim partimle gurur duyuyor. Yeni nesil gençlikte, bunu Cumhur İttifakı eksenin söylemeyeceğim ama arkadaşlarımız da alınmasın ben onları çok seviyorum. Yeni nesilde bir AK Parti düşmanlığı var, bunu görürler inşallah. Dikkate alırlar umarım. 18 25 yaş arası gençlikte müthiş bir AK Parti düşmanlığı var bunu çözümlemeleri gerekiyor. AK Parti düşmanlığı, AK Partili bir siyasetçinin evladı için AK Partili olduğunu söylerken bazen çekince yaratıyor. Bizim çocuklarımızın öyle bir sıkıntısı yok, bunu gönül rahatlığıyla söylüyorum. Başları dik geziyor."

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vatandaş Uyarı 'Oyuna Gelmeyin' Alçı Hepten Şaşırdı 'Açık Hava Tımarhane' Siyaset 'Nasıl Çark Etti' Görüntüler Paylaşıldı 'Erdoğan İftar'