Erdoğan 'ADAYIM O' dedi... 'YALOVA AKP KARIŞTI'

14281 izlenme 04 Aralık 2018
Reklamlar
Bir Youtube kanalı Yalova’da Mart 2019 yerel seçimleri için sokak röportajı yaptı…Ak Parti’li olduğunu söyleyen bir vatandaş, Ak Parti’nin Yalova Belediye Başkan adayı için şok sözler söyledi.

Ak Parti’nin Yalova adayını kastederek,”Fetö’cü olduğu için kimse oy vermeyecek” diyen Ak Parti’li seçmen,”Recep Tayyip Erdoğan yanlış yaptı. Yalova’da gençler karar aldık, kimse oy vermeyecek.” dedi.

AKP ADAYI HAKKINDA YAZILANLAR

Fetö’cülerle fotoğrafları ortaya çıkan ve görevden alınması beklenen AKP Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak’ın, partisi tarafından Yalova Belediye Başkan adayı olarak belirlendiği haberi Yalova’da adeta şok etkisi yarattı. AKP’li il başkanının Yalova Belediye Başkan adayı olarak belirlenmesi kararına AKP’li vekillerin bile karşı çıktığı ama Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kararından dönmediği sızan bilgiler arasında.

REVİZYON GAZETESİ YAZMIŞTI

AKP Yalova il başkanı Yusuf Ziya Öztabak’ın fetö’cülerle fotoğraflarını Revizyongazetesi.com deşifre etmiş ve Yusuf Ziya Öztabak’ın AKP’nin Yalova Belediye Başkan adayı olmak istediğini de okurlarına duyurmuştu. Sözcü gazetesi de “AKP il başkanının sağı solu Fetö’cü” başlığıyla haberi sayfalarına taşımıştı.

CHP ADAYI GÜÇLÜ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Fetö’cülerle fotoğrafları ortaya çıkan il başkanı Yusuf Ziya Öztabak’ı Yalova Belediye Başkan adayı olarak belirlemesi, CHP’li Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın bu kez yerel seçimleri çok rahat kazanacağı yorumlarına da sebep oldu.

Konuyla ilgili Revizyongazetesi.com Genel Yayın Yönetmeni Hakan Korkmaz,”AKP’nin Yalova’da il başkanını belediye başkan adayı göstermesi Mart 2019 yerel seçimlerini Yalova’da adeta formaliteye döndürmüştür. Belediye Başkan adayı yapılan AKP’li il başkanı Yusuf Ziya Öztabak’ın halkta karşılığı yok zaten. CHP’nin tekrar aday gösterdiği Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Mart 2019 yerel seçimlerini çok rahat kazanacaktır. Vefa Salman’a 2. dönemi hayırlı olsun.” dedi.

Kaynak: Revizyon/ Yalova

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'AFP Nasıl Gördü?.. Sordular 'Öyle misin' 'TALABANİ KÜRT DEĞİLMİŞ' İş Değişiyor: 'Bahçeli Hangisi ile Ortak'