Anasayfa
25 Şubat 2020 ( 1527 izlenme )

Erdoğan 'BİRKAÇ' demişti... 'İKİ ŞEHİT'

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Azerbaycan ziyareti öncesi Ankara Esenboğa Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı. 22 Şubat'ta "Libya'da birkaç askerimizin şehit düştüğünü" duyuran Erdoğan, bu kez net bir ifade kullanarak, iki Mehmetçiğin şehit olduğunu açıkladı.Açıklama şöyle;

“LİBYA’DA İKİ ŞEHİDİMİZ VAR”
*Bakın FOX önce gazete olsun. FOX önce ciddi bir medya mensubu olsun. Bunu bir defa öğrenmemiz lazım. Yalan haber üretmeyi bırakın. Beni muhalefet mi yargılayacak, muhalefet önce kendini yargılasın. Milyonlarca insan ülkesini terk ediyor, Bay Kemal bunların hesabını sormuyor, kalkıp bize akıl vermeye çalışıyor. O aklı kendine sakla da bir işe yarasın hiç olmazsa. Libya’da iki tane şehidimiz var.

‘BİRKAÇ ŞEHİT DEMİŞTİ’
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan İzmir'de Kuzey Ege Otoyolu açılışında 22 Şubat’ta yaptığı konuşmada, Libya’daki son duruma değinmişti. Erdoğan, “Tabii birkaç tane şehidimiz var. Ama birkaç tane şehidimizin karşılığında da 100'e yakın orada, o lejyonerlerden etkisiz hale getirdik” demişti.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dikbayır 'Utanın İstifa Edin' Erdoğan'dan 'YARDIM KAMPANYASI' Acele Kamulaştırma: 'DOĞRU ARAPLARA' Barzani kanalında ŞEREFSİZ YAYIN!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Irak 'Çözüm' dedi... 'Başına Ne Geldi'