Anasayfa
18 Haziran 2019 ( 9371 izlenme )

Erdoğan Çark Etti: 'HESAP SEÇİMDEN SONRA'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Pazar günkü seçimin diğer tarafında bize Mursi'yi hatırlatanlar var" diye konuştu. Erdoğan, "Ordu Valisi'ne sözünün hesabını seçimden sonra vereceksin" dedi. Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar şu şekilde:

‘KAZANAN AKP’DİR’

- 31 Mart seçimlerinin Türkiye'deki galibi, İstanbul'daki galibi, hiç şüpheniz olmasın, Cumhur İttifakı'dır, AK Parti'dir. Çaldılar ifadesi hukuki değildir ama siyasidir. “

‘SEÇİMDEN SONRA HEABI VERECEKSİN’
- 'Ordu Valisi'ne 'basitlik' dedim' diyor. Dedin dedin, seçimden sonra da hesabını vereceksin. CHP “seçimlerin tamamının sayımı talebimize engel oldu. Yeniden sayım olsaydı bu noktaya gelmeyecektik.

ERDOĞAN ‘BÖYLE BİR MAKAMA GELEMEZ' DEMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam Haliç Kongre Merkezi'nde "94 Ruhuyla Cihannüma ve Kadim Dostlar Buluşması" programında konuşmuş ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nuniçin şöyle demişti;

'VALİMİZDEN ÖZÜR DİLEMEDİKÇE BÖYLE BİR MAKAMA GELEMEZ'

"Ordu'da bu milletin, devletin valisine ne diyor, 'it' diyor. Bu nasıl kucaklama ya? Benim milletimden, başta Ordu Valimiz olmak üzere özür dilemedikçe böyle bir adaylığa bırakın layık olmak, böyle bir makama gelemez" diye konuştu.

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BÜYÜK KUMPAS ÇÖKTÜ!.. AKP'li eski Vekil'e KUMPAS!.. Cizre Emiri 'Nasıl Yıkıldı' Şentop 'Erdoğan Katılmayacak'