Anasayfa
06 Aralık 2018 ( 2934 izlenme )

'ERDOĞAN'DAN İLGİNÇ ADAY'

2015 yılına kadar CHP saflarında siyaset yapan ve kamuoyunun hafızasına, "Deniz Baykal'ın genel başkanlıktan istifa açıklamasını ağlayarak izlemesi" ile kazınan Savcı Sayan, AKP'nin Ağrı Belediye Başkan adayı oldu.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin il başkanları toplantısında, 14 belediye başkan adayını daha açıkladı. AKP, Ağrı’da eski CHP’li Savcı Sayan’ı aday gösterdi.

BAYKAL İSTİFA EDERKEN AĞLAMIŞTI

Siyasete küçük yaşta CHP teşkilatlarında başlayan 47 yaşındaki Savcı Sayan, 2015 yılına kadar da CHP saflarında kalmıştı. CHP’nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın ‘A Takımı’nda bulunan Sayan, 2011 yılındaki kaset kumpası sonucu istifa etmek zorunda Baykal’ın istifa açıklamasını ise yaşlı gözlerle izlerken objektiflere takılmıştı. Baykal döneminde CHP’nin MYK üyesi olan Savcı Sayan, Kemal Kılıçdaroğlu döneminde ise bu koltuğunu bırakmıştı.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İmamoğlu: 'BİZİ ELEŞTİRENLER ŞİMDİ BİZİM DEDİKLERİMİZİ YAPIYOR' İkinci Uyarı: 'BUNA GÖZYUMMAMIZ İMKANSIZ' 17 Yıl Sonra ERDOĞAN'dan BİR İLK!.. 'Fetö'nün Hedefi Açıklandı'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Habertürk yazarından ÇARPICI İDDİA!..