Anasayfa
19 Şubat 2020 ( 5460 izlenme )

Erdoğan'dan İtiraf: 'FETÖ İLE GÖRÜŞTÜM'

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında konuşuyor. Erdoğan, "Türkiye'de FETÖ'nün büyümesinde, serpilmesinde herkesin payı olabilir. Ama FETÖ'yü terör örgütü ilan edip ona savaş açan şahsım ve AK Parti'dir" ifadelerini kullandı.Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle;

‘FETÖ’DE HERKESİN PAYI OLABİLİR’


Bu ülkede FETÖ meselesinin çok uzun derin sosyal kültürel kökleri olduğunu bilmeyen kimse yoktur.AK Parti’den önce olduğu gibi AK Parti döneminde de Türkiye bu süreci yaşamıştır.Türkiye’de FETÖ’nün büyümesinde, serpilmesinde herkesin payı olabilir. Ama FETÖ’yü terör örgütü ilan edip ona savaş açan şahsım ve AK Parti’dir.

"FETÖ İLE BEN DE GÖRÜŞTÜM...

"Meydanı demokrasinin kendilerine sunduğu zemini yalanlarıyla milleti zehirlemek için kullananlara asla bırakmayacağız. Türkiye'nin terörle mücadeleden ekonomi alana kadar her alanda mücadele verdiği şu dönemde ülkenin dikkatini dağıtıp enerjisini dağıtmaya çalışanlara fırsat vermeyeceğiz. CHP'nin bir anda karşımıza en büyük FETÖ yandaşı olarak karşımıza çıktı. Hükûmetlerimiz döneminde ülkede bizim gibi düşünmeyen herkes gibi bunlara hukuk ve hakkaniyet sınırları içinde yaklaştık. Doğrusu ben de görüştüm. Bunu kaçırmama gerek yok. 

Gelişmeleri bildireceğiz...  
Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İlan 'Başkan Aranıyor' Genelkurmay Başkanlığından TARİHE NOT!.. Manisa'da Deprem! Türkiye 'Bu Yelken Nasıl Açıldı'