Anasayfa
15 Aralık 2018 ( 424 izlenme )

Erdoğan'dan 'SARI YELEKLİLER' mesajı!..

Denizli'de düzenlenen toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu’na çok ağır ithamda bulunarak ‘O kol kola gezdiğin terör örgütü mensupları var ya, onların açtıkları çukurları kendilerine mezar edeceğiz’ dedi.

‘AHLAKSIZA BAK, BURASI PARİS Mİ’

Paris’te yapılan sarı yelekliler eylemlerini de gündemine alan Erdoğan, isim vermeden eleştirerek ‘Bir tanesi çıkmış sokağa davet ediyor ahlaksıza bak. Sen ne yapıyorsun, burası Paris mi? Gezi olaylarında, 15 Temmuz’da zaten herkes dersini aldı. Bu tür olaylara girişenler bunun bedelini ağır öderler.’ Deiye konuştu. Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

‘KEMAL BAK… O KOL KOLA GEZDİĞİN TERÖR ÖRGÜTÜ MENSUPLARI…’

“Kemal bak terörle mücadelede neler yapıyoruz. Gördün mü, duydun mu? Bak Sincar’a girdik mi, girdik. Uçaklarımız o PKK teröristlerine oraları mezar yaptı mı, yaptı. İftihar etmen lazım. O kol kola gezdiğin terör örgütü mensupları var ya, onların açtıkları çukurları kendilerine mezar edeceğiz. Sen kimlerin yanında yer alacağını öğrenemedin. Sen onlarla beraber devam et, biz milletimizle beraber devam ediyoruz”.

‘AHLAKSIZA BAK’

“Şimdi yine bunların hazırlığı içindeler. Boşuna bekliyorsunuz. Bu yollara tevessül ettiğinizde bedelini çok ağır ödetiriz. Bir tanesi çıkmış sokağa davet ediyor ahlaksıza bak. Sen ne yapıyorsun, burası Paris mi? Gezi olaylarında, 15 Temmuz’da zaten herkes dersini aldı. Bu tür olaylara girişenler bunun bedelini ağır öderler.”

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yıldırım hizadan çıktı!.. Erdoğan-Yıldırım TERS KÖŞE!.. 'MERKEL ÜNLÜ KOLTUĞU BIRAKTI' Bahçeli Konuştu 'İş CHP'ye Yıkılıyor' BARZANİ APAR TOPAR ANKARA'DA!..