Anasayfa
13 Mayıs 2022 ( 2868 izlenme )

Erdoğan Düğmeye Bastı '500.000'

CHP lideri Kılıçdaroğlu'na Erdoğan tarafından 500 bin liralık tazminat davası açıldı.

KILIÇDAROĞLU ‘SEN İKİYÜZLÜSÜN FIRSATÇISIN ZORBASIN’ DEMİŞTİ
Kılıçdaroğlu, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun hapis cezasının Yargıtay'da onanması ve kendisine siyasi yasak getirilmesi kararının ardından, İl Başkanlığı önüne giderek açıklamada bulunmuştu. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'a seslenen Kılıçdaroğlu, “Sen ikiyüzlüsün. Sen fırsatçısın. Sen bir zorba ve manipülatörsün. Ama zulmün, küstahlığın artık son buluyor” ifadelerini kullanmıştı.

ERDOĞAN'DAN DAVA ‘500.00 LİRA’
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması nedeniyle 500 bin liralık manevi tazminat davası açtığı öğrenildi.

KILIÇDAROĞLU’NUN AVUKATI: HODRİ MEYDAN
Gelişmenin ardından CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik açıklama yaparak ‘Hodri meydan' dedi. Çelik, “Ne büyük bir şans! Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun yapmış olduğu ‘iki yüzlü, manipülator, fırsatçı’ ve diğer yakıştırmaların doğru olduğunu ispatlama şansına sahip olacağız! Hodri meydan. Genel Başkanımızın her zaman haklı olgular çerçevesinde eleştiri yapar!” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Usta açıkladı.. Kuzu doğruladı... 'EKONOMİDE RESESYON' 'DÜNYA ŞAMPİYONU OLDUK' Ağır Gaf 'Türk Diyemedi' Trafik Kontrol 'AKP'li Başkan Sınırı Aştı'