Anasayfa
17 Haziran 2019 ( 16961 izlenme )

Erdoğan'ın Açıklaması Ankara'ya DÜŞTÜ!..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde "94 Ruhuyla Cihannüma ve Kadim Dostlar Buluşması" programında konuştu. CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun, Ordu-Giresun Havalimanı'nda VIP salonuna alınmaması üzerine yaşanan olayı anımsatan Erdoğan şöyle konuştu;

'VALİMİZDEN ÖZÜR DİLEMEDİKÇE BÖYLE BİR MAKAMA GELEMEZ'


, "Ordu'da bu milletin, devletin valisine ne diyor, 'it' diyor. Bu nasıl kucaklama ya? Benim milletimden, başta Ordu Valimiz olmak üzere özür dilemedikçe böyle bir adaylığa bırakın layık olmak, böyle bir makama gelemez" diye konuştu. İstanbul Büyükşehir Belediyesindeki verilerin kopyalanmasıyla ilgili Erdoğan, şunları söyledi:

VERİ KOPYALAMA İŞİ FETÖ SANATIDIR'

"Veri kopyalama diye bir olayın içerisine girdi. Madem seçildin bu işlerle neden uğraşıyorsun? Bu FETÖ sanatıdır. CHP'nin adayı ve onu parlatan lobiler 18 gün süreyle işgal ettikleri koltuğu, İstanbul'un 25 yıllık kazanımları yanında tüm geçmişiyle hesaplaşmanın aracı haline dönüştürmenin gayreti içine düşmüşlerdir.

‘CHP’NİN ŞEHRİN DOKUSUNU BOZMASINA İZİN VEREMEYİZ’

"İstanbul'a yapılacak en büyük kötülük, Gezi olaylarında ve daha pek çok örneklerinde tezahürlerini gördüğümüz CHP faşizminin bu şehrin üzerine tekrar bir karabasan gibi çökmesi olacaktır. Milletin inancıyla, İstanbul'un tarihiyle kavgalı azgın azınlığın bu şehrin dokusunu, kadim karakterini bozmasına izin veremeyiz." dedi.

‘TÜRKİYE DÜŞMANLARINA BU FIRSATI VEREMEYİZ’


"İstanbul'u 1994 öncesi karanlık günlerine tekrar geri döndüremeyiz" diyen Erdoğan, "Tüm umutlarını bizlerin tökezlemesine bağlayan Türkiye düşmanlarına bekledikleri fırsatı veremeyiz" ifadesini kullandı.

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbul'da SON DURUM!.. YSK İyi Vuruldu: 'BUNLARIN DÖRTTE BİRİ SAHTE' GELİYORLAR!.. YSK'DA TARİH DEĞİŞTİ!..