Anasayfa
20 Şubat 2020 ( 1668 izlenme )

Erdoğan Karar Verdi: 'ADI DEĞİŞTİ'

Cumhurbaşkanı kararı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Serbest Bölgesi'nin adı "İstanbul İhtisas Serbest Bölgesi" olarak değiştirildi.

ATATÜRK HAVALİMANI SERBEST BÖLGE ADI DEĞİŞTİ

Antalya ve Van'da bazı doğal sit alanları "kesin korunacak hassas alan" olarak tescil ve ilan edildi. Öte yandan Resmi Gazete'de yer alan bir başka kararda ise İstanbul Atatürk Havalimanı Serbest Bölgesi'nin adı "İstanbul İhtisas Serbest Bölgesi" olarak değiştirildi.

İKİ BÖLGE HASSAS ALAN İLAN EDİLDİ

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararlarına göre, Antalya'nın Kepez ilçesindeki Kocaçukur Mevkii ve Çevresi Doğal Sit Alanı ile Van'ın İpekyolu ve Gürpınar ilçelerinde bulunan Turna Gölü Potansiyel Doğal Sit Alanı'nın, "kesin korunacak hassas alan" olarak tescil ve ilan edilmesi kararlaştırıldı.

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA İSİM DEĞİŞİKLİĞİ
Resmi Gazete'de yer alan bir başka Cumhurbaşkanı kararı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Serbest Bölgesi'nin adı "İstanbul İhtisas Serbest Bölgesi" olarak değiştirildi.

Kaynak: gerçekgundem

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Erol Mütercimler ERGENEKON İÇİN NE DEDİ' TEPKİ VAR 'Sığınmacıya 250, Millete 100' Gerilimde Son Nokta: 'YOK EDERİZ' AKP'li Başkan Çizgiyi Aştı: 'Sizi Müslüman Yaptık'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Tüm itirazlara nokta: 'BAŞKA SEÇENEK YOK'