Anasayfa
22 Şubat 2019 ( 6737 izlenme )

Erdoğan konuştu: 'DİL AĞIR ÜSLUP AĞIR İTHAM AĞIR'

Erdoğan, "Güvenlik güçlerimiz, PKK'nın tüm ümidini 31 Mart'ta zillet ittifakının başarısına bağladığını tespit etti" dedi.

Muğla mitinginde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milas'a yapılan hastaneyi hatırlatarak, "Bitirmek üzereyiz. Büyükşehir belediyesi bağlantı yolunu yapmamakta ısrar ediyor. Böyle devam ederse dinlemeyiz, vurur geçeriz" dedi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip, Muğla'da Kışla Gençlik Merkezi'nde düzenlenen mitingde konuştu. Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

‘BÖYLE DEVAM EDERSE VURUZ GEÇERİZ’

“Kardeşlerim Allah aşkına bu CHP, Muğla'da çalıştı mı? Muğla'yı yıllardır sel alıp götürüyor, her türlü rezillik var, hiçbir altyapı yok. Hangi ilçeye bakarsan bak hiçbir altyapı yok. Artık bu işi bitirelim diyoruz ya. Bak 37 gün kaldı. Çalışalım ve bu işi bitirelim. 500 yataklı Muğla Devlet Hastanesi'nin de aralarında bulunduğu 33 tesisi şehrimize kazandırdık. Biz Milas'taki hastaneyi bitirmek üzereyiz. Büyükşehir belediyesi bağlantı yolunu yapmamakta ısrar ediyor. Böyle devam ederse dinlemeyiz vurur geçeriz.”

^’BEN KIRAATHANE DİYORUM ONLAR KUMARHANE ANLIYOR’

“Bu CHP'liler var ya, ben 'kıraathane' diyorum, onlar kumarhane anlıyor. Bunlar yatıp kalkıp kumarla meşguller. Kıraathane nedir diye sorsan bilmezler. Kıraathane okuma evidir. Bu kıraathanede çay, simit, kek, pasta olacak. Gençlerim oraya gelecek hem ders çalışacak hem de çaylarını, kahvelerini içmek suretiyle 'Ya benim ne devletim, ne belediyem varmış' diyecek”.

‘ZİLLET İTTİFAKI’

Erdoğan, "Güvenlik güçlerimiz, PKK'nın tüm ümidini 31 Mart'ta zillet ittifakının başarısına bağladığını tespit etti" dedi.

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'EMNİYET MÜDÜRÜNE SİLAHLI SALDIRI' Belediye Kasasından Vakfa: '2.1 MİLYON' İstanbul'da SON DURUM!.. 'ALLAH KİMSEYİ BAHÇELİ'NİN DURUMUNA DÜŞÜRMESİN'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Macron delikanlı çıktı!.. 'ASGARİ ÜCRETE ZAM'