Anasayfa
17 Kasım 2019 ( 5089 izlenme )

Erdoğan: 'SEÇİMİ KAYBETSEK DE OLMAYACAK'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emeklilik için gerekli prim gün sayısını tamamladığı halde yaş şartı arttığı için emekli olamayanların taleplerini yerine getirmeyeceği mesajı verdi.

‘SEÇİMİ KAYBETSEK DE BU OLMAYACAK’
Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ile ilgili olarak şu ana kadarki en net açıklamasını yapan Erdoğan, bu kişilerle ilgili olarak, " Beni bu yola asla teşvik etmeyin, seçim kaybetsek de yokum" dedi.

KILIÇDAROĞLU: ‘ERDOĞAN BAŞARISIZ OLDU’
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün erken emeklilikle ilgili yaptığı 'Seçim kaybetsek de yokum' açıklaması aktarılarak yöneltilen soru üzerine Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

‘SEÇİMİ KAYBETME NOKTASINA GELDİ’
"Seçimi kaybetme noktasına gelmesi tabii Erdoğan'ın başarısızlığını gösteriyor. EYT'liler hiç meraklanmasınlar, onların sorunlarını çözeceğiz. Erdoğan ve iktidarı, Türkiye'nin bugüne kadarki hiçbir sorununu çözmedi, tam tersine sorun üretti.”

‘SÖZ VERİYORUM, SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ’

“Ben buradan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına söz veriyorum, Türkiye'deki bütün sorunları, akılcı, tutarlı politikalarla Kılıçdaroğlu, emeklilikte yaşa takılanların (EYT) sorunlarını çözeceklerini belirterek, "Erdoğan ve iktidarı, Türkiye'nin bugüne kadarki hiçbir sorununu çözmedi, tam tersine sorun üretti. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına söz veriyorum, Türkiye'deki bütün sorunları, akılcı, tutarlı politikalarla istişare ederek çözeceğiz" dedi.

Kaynak: Ajanslar

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan Saftan Çıktı: 'MUSTAFA KEMAL ATATÜRK' Soylu İstanbul'da: 'N'OLURSUNUZ ONLARI MUSALLAT ETMEYİN' İlk Twit Uçtu: 'Eli Kulağında' PEŞ PEŞE GÖZALTI HABERLERİ GELİYOR...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
YSK'dan karar: '6 MAZBATA DAHA İPTAL'