Erdoğan ' ZATEN SEÇİLSE BİLE...' demeye başladı!..

507 izlenme 20 Haziran 2019
Reklamlar
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, Bahçelievler'de vatandaşlara seslendi. Erdoğan, İmamoğlu'yla ilgili olarak 'Bu zaten seçilse bile vitrin süsü olarak belediye başkanlığı yapacak. En ufak bir yanlışta karşısına Meclis dikilecek' dedi. Erdoğan’ın konuyla ilgili kısımlar;

‘BUNLAR YALANCI’


“Bunlarda yalan tepeden tırnağa hepsinde ganimet. Genel Başkanları nasıl yalan söylüyorsa aynen adayları da öyle yalancı ve bunlar aynı zamanda da yalanın ötesinde her türlü oyunu da oynuyor.”

‘ZATEN SEÇİLSE BİLE VİTRİN SÜSÜ’
Bu zaten seçilse bile vitrin süsü olarak belediye başkanlığı yapacak. En ufak bur yanlışta karşısına Meclis dikilecek. Keyfin artsın inşallah, pazardan sonra daha da artacak. Nereden baksan tutarsızlık.”

'ERDOĞAN DAHA ÖNCE DE 'SEÇİM SONUCU KABULÜMÜZDÜR' DEMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 23 Haziran seçimleri için yapılan anketler hakkında " Pazar günü yapılacak seçimde de netice tüm netliğiyle ortaya çıkacak ve nihai karar o akşam verilecektir. Çıkacak netice bizim zaten kabulümüz olacaktır” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP açıkladı: '23 HAZİRAN'DA YENİ SANDIK' Genelkurmay belgelerinde 'ABD-Erdoğan' Yeni Şafak 'Senaryo Düştü' Antalya'da İkinci Vaka!..