Esenler yanıyor... 'PORTAKAL'A HAKARET KILIÇDAROĞLU'NA TEHDİT'

5955 izlenme16 Aralık 2018
Reklamlar
AKP'li Cumuhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Esenler'deki toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu tehdit etti.

‘NE İDÜĞÜ BELİRSİZ’

Recep Tayyip Erdoğan, Fox TV Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal'a da yüklenerek, "O televizyon ekranında ne idüğü belirsiz kendini bilmez haddini bilmez birilerin lafıyla milleti sokağa davet edersen… (Kılıçdaroğlu için)Sen 15 Temmuz'da tankların arasından kaçıp Bakırköy Belediyesi'ne gitmiş olabilirsin. Bu defa kaçmaya fırsat bile bulamazsın. Onu bil. Bu milletin evlatlarını sokağa davet ederek bir şey elde edemezsin. Buna fırsat vermeyiz. Gereğini de yaparız." dedi.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Esenler'deki açılış töreninde konuştu. Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu, Fox Tv Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal üzerinden tehdit ederek, şunları söyledi:

‘’MEYDANLARI SANA DAR EDERİZ’

“Her fırsatta milleti sokağa çıkarmaya çalışıyorlar. Bay Kemal sana bir şey söyleyeyim. O televizyon ekranında ne idüğü belirsiz kendini bilmez haddini bilmez birilerin lafıyla… Sen eğer Gezi olaylarındaki gibi bir şeyler yapmaya kalkarsan, o televizyon ekranında haddini bilmez birilerinin sokağa davet etmesiyle iş yapacağını zannediyorsan, bilesin ki bu millet 15 Temmuz'da FETÖ'cülere ve uşaklarına meydanları nasıl dar ettiyse, yine dar ederiz. Bunu böyle bilesin.”

‘BU DEFA KAÇMAYA BİLE FIRSAT BULAMAZSIN’

“Sen 15 Temmuz'da tankların arasından kaçıp Bakırköy Belediyesi'ne gitmiş olabilirsin. Bu defa kaçmaya fırsat bile bulamazsın. Onu bil. Bu milletin evlatlarını sokağa davet ederek bir şey elde edemezsin. Buna fırsat vermeyiz. Gereğini de yaparız.” diye konuştu.

Kaynak: Cumhuriyet

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Barzani kanalında ŞEREFSİZ YAYIN!.. Ortalık Karıştı: 'Mehdi Gelecek, Hazırlanın' YSK Kararı ortaya çıktı!.. 'SARAY'DA HAVA DUMAN' 'MANSUR YAVAŞ KARARI ÇIKTI'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İbo Şov 'ÇÖKTÜ'