'Geçim Sıkıntısı Çekiyorum' dedi... 'Tavsiye İlginç'

747 izlenme16 Ağustos 2020
Reklamlar
Geçim sıkıntısı çeken bir vatandaşın verdiği röportaj sosyal medyanın gündemine oturdu. Derdini anlatan vatandaşa yanıt veren bir kişi, "Geçim sıkıntısı olan bir insan için telefon lükse girer. Müslüman aç da kalsa şükretmek zorundadır. Cumhurbaşkanı ne yapmadı ki" diyerek tepki gösterdi.

GEÇİM SIKINTISINI ANLATTI
Mikrofona konuşan bir vatandaş geçim sıkıntısı çektiğini anlattı. "Ben engelliyim, engelli maaşım dışında bir gelirim yok" diyen vatandaş, 568 lira aldığını belirterek, "560 lira kira veriyorum dört tane çocuğum var. Ekmek almaya param yok. 2011'de kaza geçirdim, elektriğimi 106 liraya kadar devlet karşılıyor. Su borcumu yatıramıyorum. Su borcumu da, komşular sağ olsun yatırıyorlar. İnanın çok zor. Bakın benim telefonum tuşlu telefon" diye isyan etti.

'MÜSLÜMAN AÇ DA KALSA ŞÜKRETMEK ZORUNDADIR, CUMHURBAŞKANI HER ŞEYİ YAPTI' 
Derdini anlatan vatandaşa bir kişinin verdiği yanıt ise sosyal medyanın gündemine oturdu. Vatandaş, "Geçim sıkıntısı olan bir insan için telefon lükse girer. Müslüman aç da kalsa şükretmek zorundadır. Bu cumhurbaşkanı olan kişi ne yapmadı?" diye sordu.

Kaynak: gerçekgundem

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'KIŞLADA ÇEKİLEN GÖRÜNTÜLERE TEPKİLER BÜYÜYOR' Dervişoğlu Noktayı Koydu 'O Nesil Şimdi Saray'da' Erdoğan 'Beni Affedin' demiş... Olçok 'Tarumar Olacaksınız'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
'BU PARA NEREDEN GELİYOR'